SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateusz Burdzy

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 317432

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
swietny talent polskiego bb , mialem okazje poznac na debiutach , mega sympatyczny, nie zalamuje rak i nie placze , ze brak finansow tylko robi to co kocha i idzie caly czas do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 830
Ja też bardzo szanuje tego zawodnika .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5375 Napisanych postów 15381 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388041
a ktos wie co z Rafalem Borysiukiem, ktory jest na paru zdjeciach z Mateuszem, pamietam ze startowal w mistrzostwach europy pare lat temu i nagle zaprzestal startow? widzialem go w sklepiej elitesportfood i w ciuchach robi mega wrazenie...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1544
wydaje się w porządku gościu i silny jak sam sk....syn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Rafał Borysiuk teraz trenuje na macie i chyba generalnie poszedł w tym kierunku.Czemu starty odpuścił tego chyba oficjalnie nigdy nie powiedział, ja mieszkam w tym samym mieście słyszałem kilka wersji więc nie bede ich wygłaszał bo nie wiadomo jaka jest prawda. To on właśnie przygotowywał MAteusza Burdzego do startów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
Borysiuk mial problemy ze zdrowiem, wiadomo jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Świetny temat. Brakowało go tutaj.




Forma Mateusza i jego słowa na temat syfiastego żarcia i liczenia kalorii

"Niestety nie moge Wam napisac ile jadlem kalorii - bo nie mam pojecia ile tego bylo, ale jetem PEWIEN NA 100% ze duuuuzo mniej niz obecnie. A co jadlem za dnia- (z pamieci) 500g twarogu poltlustego, 7 calych jaj, ser zolty nie pamietam ile, topiony tez nie pamietam, obiad u mamy - ziemniaki, surowka i albo mielone albo filet z kurczaka, 1 raz pilem odzywke bialkowa. do tego slodycze jadlem moze nie codziennie ale kilka razy w tygodniu. gdyby sie kalorie podliczylo to jak wspomnialem byloby duzo mniej niz teraz, o ile to nie wiem.

Nie musze chyba dodawac wam ze mialem nieporownywalnie mniejsza wiedze jesli chodzi o diete. Jesli chodzi o trening - tez bylo troche bledow, ale ogolnie trening bardzo bardzo ostry i ciezary duze.

Chodzi mi o to ze 2 lata temu wygladalem dla zwyklego czlowieka duzo lepiej niz obecnie, mimo ze jadlem duuuuzo wiecej niekoniecznie polecanych produktow niz teraz, a kalroii -mniej. Teraz chociaz jestem duzo lepszy niz bylem (jako kulturysta) to po prostu wygladalem no co tu mowic - lepiej - duzo mniej fatu."

Gość ogromna wiedza oparta na własnym doświadczeniu, a nie utartych szlakach, że trzeba jeść x piersi z kuraka z ryżem. Lubię go, więc będę tutaj stałym gościem.




Zmieniony przez - Ludi_ w dniu 2011-08-30 17:20:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
320 w MC to jest wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1959 Napisanych postów 19816 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731618
Duzo ciekawych zdjec. Swietna sylwetka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najbardziej zadziwia mnie jego skromność . Ale tak powinno być .

Tutaj można trochę posłuchać jak mówi o sobie , startach i tali - http://www.musculardevelopment.pl/mdnews-tv/powerpit-gym/video,43,mateusz-burdzy-i-sebastian-kurek-trening-plecow.html

Po za tym będzie krew na treningu

Zmieniony przez - Makaveli01 w dniu 2011-08-30 17:33:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wbff gdzie moge o****ec?

Następny temat

29.09.2011 - Faftaq - Podstawy planowania indywidualnych programów żywieniowych

WHEY premium