SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mateo, SKASOWAŁEŚ MÓJ POST?!

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
No chyba, że nie Ty, jeśli ktoś inny ma jeszcze takie uprawnienia.
W dyskusji https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=14333&forum_id=16&t_orig=2718&forum_title=Szatnia&M=Fałsz&S=Prawda

Ja rozumiem, że to forum reklamuję Hi-teca i zależy jego moderatorowi na jak najlepszej opinii ogółu o wspaniałych, zdrowych odżywkach. Ale jeśli nie mogę bez obrażania nikogo, bez używania niecenzuralnych słów, napisać to co myślę o odżywkach to znaczy, że bardzo niedobrze zaczyna tu się dziać!
Ja to tak?
Napisałem nieprawdę??? Że odżywki są szkodliwe dla zdrowia i mogą po nich wystąpić skutki uboczne?!? Nie napisałem, że grozi trwałe kalectwo, czy śmierć.
Poza tym, można bezkarnie pisać o tym, że czarnucha należy bić, publikować zdjęcia rozjechanych **** (co prawda zostały usunięte - ale po kilku dniach, a mój post natychmiast niemal!) Myślę, że takie treści są niebezpieczniejsze dla tego forum. Nie wspomnę np. o opisach gangsterskich poczynań jednego z moderatorów, które nie zostały usunięte, czy nawet odpowiednio skomentowane.
Mam nadzieje, że więcej nie to się nie powtórzy. Jeśli się nie zgadzacie z tym co piszę, to ripostujcie, obalajcie moje tezy. Ale nie kasować!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
No a o czym ja tyle mówiłem ? Przeciez cały czas trabie zesa uzupełnieniem. Ale jak Ty wywalasz takie teksty o enzymach i błonniku to nie wiem czy pisał to ktoś kto ma sladowe pojecie o odzywianiu.
Nie jestem tez specjalnie wrazliwy, ale na tym forum jestem po to by przekazywac rzetelne informacje i w miare swoich mozliwosci to wlasnie robie.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Ja skasowałem Twoją odpowiedź i nie miej mi tego za złe, napisałeś coś niezgodnego z prawdą.
A co do Hiteca, to dzieki nim można przynajmniej po części finansować utrzymanie tego portalu, ale nie zauważyłem byśmy nachalnie wciskali ludziom ich produkty, a co dosyć łatwo można by zrobić (zaufanie do moderatorów) Więc lepiej zastanawiaj się nad swoimi wypowiedziami.

Jesteś spoko gość tylko się za bardzo nie unoś, będzie dobrze.


Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Mawashi, przeginasz - tyle Ci powiem.
Przypomnij sobie co napisałem. I pomyśl.
Zastanów się nastepnym razem jak lepiej możesz wykorzystać swoje uprawnienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Słuchaj bikej, powiem Ci tak usówam na forum baardzo mało wypowiedzi ale jakos Twoja się do nich zaliczyla. Powiedziałes o odzywkach w taki sposob jakby kazda ilosc byla szkodliwa dla watroby i organizmu. Pewnie ze nie bede odrazu kaleka, tak nie powiedziales bo bys sie jeszcze bardziej osmieszyl.

To ze malolaci wp*****laja serwatke z mleczarni i pasze dla swin to co ? natura ?

Lepiej sie troche dowiedz na ten temat to pogadamy.


Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
bikej, niestety muszę przyzać rację Mawashi-emu. Uważam, że nie użyłeś ani jednego argumentu, który mógłby przekonac mnie jak i wielu innych. Oczywiście wszystko w nadmiernych ilosciach może zaszkodzić organizmowi. Odżywki nie są po to by je wpi...alać zamiast normalnych posiłków, tylko po to by uzupełniać dietę. Jestem bardzo ciekawy czy jak jesteś poważnie chory, to czy wpie..alasz kilogram sałaty i 2kg pomidorów zamiast antybiotyku. Antybiotyki przecież tez szkodzą. Zresztą co tu dużo gadać, dotyczy to wszystkiego. Przesada szkodzi zdrowiu. A i jeszcze jedno, nie jedz smażonych potraw bo tez szkodzą zdrowiu.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Metrowiec, sam pytasz: "czy nie zjadam antybiotyków, gdy jestem chory"? No jasne, że tak! Ale nie zjadam ich będąc zupełnie zdrowym!! Czego to dowodzi? Że będąc zdrowym człowiekiem, nie mający zaniku mięśni, nie będę brał odżywek! Kiedyś ktoś (zwolennik odżywek oczywiście) napisał, że przecież ludziom po ciężkich operacjach, któych stan fizyczny jest na skraju upadku, podaje się coś w rodzaju odżywek. No właśnie, a czy zdrowy człowiek powinien używać takich dopalaczy?! Nie wiecie, że co za dużo to niezdrowo (nie wspominając o zanieczyszniu odżywek). Mówicie: "jasne, że nadmierne spożywanie odżywek jest szkodliwe". ALe przecież odżwyki same w sobie są czymś nadmiernym, więc to by już było nadmierne spożywanie nadmiernego - że tak się niejasno wyrażę...
Jeśli ktoś nie uprawia tego sportu zawodowo, to powtarzam, jestem przekonany, ze obejdzie się bez odżywek, które są jak nitro dla samochodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Dobra, jeszcze jedno rozróżnijmy kulturystykę amatorską, a kulturystykę amatorską. Dlaczego, a no dlatego, że ja trenuję amatorsko i zajmuje mi to przynajmniej 1 godzine x 4 dni. Skutkiem tego jest wieksze zapotrzebowanie mojego organizmu na różne skaładniki. Składniki takie mogłyby być dostarczne z normalnego jedzenia, ale musiałbym tego wpie..olić spore ilości, a to grozi przejedzeniem i wzdęciami. Dlatego też sięgam po odżywki. Tak samo jezt z wolnymi rodnikami. U normalnego śmiertelnika ilość ich jest na pewno o wiele mniejsza niż w moim przypadku. I tu w to miejsce stosuję glutaminę. Idąc dalej przed snem potrzebóję około 20gr białka. Jakbym miał przed snem zjeść 6 białek z jaj to chyba bym się zrzygał.
Także proponuję przemyśl to jeszcze raz. Oczywiście to jaką drogę wybierze każdy z nas, i jakie ma poglądy na dany temat to jest jego indywidualna sprawa. Życzę sukcesów.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Okej, ale nie namawiajcie początkujących pakerów do sięgania po odżywki na "dzień dobry".
Dobra, nie polemizujmy tu dobrodziejstwach i szkodliwości odżywek - to nie miejsce.
Proszę tylko, żeby nie kasować postów zbyt pochopnie. Myślę, że mój nie kwalifikował się do tego.
Życzę wszystkim sukcesów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
bikej organizm zdrowego czlowieka jest tak samo zmeczony jak i wyeksplatowany po treningu a nwet wiecej niz organizm chorego paralityka ktory potrzebuje odrzywki,jesli sie tak znasz na medycynie razem z wujkiem ,to powinienes wiedziec,ze podczas treningu miesnie ulegajom katabolizmowi,poto zeby po odpoczynku i regeneracji jeszcze bardziej sie wzmocnily i odrodzily,na tym w sumie polega robienie masy,a jak organizm przecwiczysz i nic nie zjesz wiecej ,to z czego niby ma sie rozwojac ten miesien?,napewno nie z dawek jedzenia jakie zjada zwykly nie cwiczacy czlowiek.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
"Odżywki to szajs. Niszczą (???)waszą wątrobę i wyprowadzaja ogranizm z rónowagi. Niejednokroć występują po nich skutki uboczne w postaci podwyżsonego ciśnienia ( ??? ) i wyprysków.
Oczywiście od odżywek skraca się droga do sterydów - choć nie mówię, że jest zjawisko nieuniknione.
Ja takie herezje głoszę na tym forum od zawsze. Nie groź mi banem. A jeśli go dostanę to pieprzę Wasze towarzystwo wzajemnej adoracji."


bikej - wg Ciebie to prawda ?

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Mawashi, tego wcześniej nie czytałem. Uważam, że słusznie postąpiłeś kasując ten post. Jeszcze jedno tacy którzy próbują NAS straszyć i rżną cwaniaczków to bez gadania do wora.
Pozdrawiam

metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Izba Lordow

Następny temat

Prośba o ukaranie!!!

WHEY premium