SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mata dla siebie ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
witam mam takie pytanie czy ktos moze konstruował własna mate ? jakas wlasna salke treningowa ? potrzebuje inspiracji poniewaz w swieta treningi nieodbywaly sie :( wiec to mnie sklonilo do myslenia co dalej ? przeciez jeszcze wiecej bedzie okazji do nietrenowania :(( chcialbym zrobic wlasna sale treningowa nieduza ale wlasna i tu moje pytanie czy ktos juz ma taka sale wylozyl mate worek itp ? bardzo by mi taka inspiracja pomogła ,po szkole po treningu wlasny trening to dobra sprawa :)
wiec jezeli ktos ma w piwnicy ,gdzies u kolegi na chali czy gdzie kolwiek wlasna salke treningowa bardzo ym prosil o pokazanie ,prosze rowniez o dobre i tanie pomysly jak taka mate dosyc tanio urzadzic.





{{{potrzebuje treningu}}} w obcych kkrajach np.brazylia ,ameryka w ciagu 5 lat czlowiek rozwija sie jak w polsce w czaie 15 lat .
wiec trenuj na wlasna reke ! -takie motto :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4351
Sam kiedyś myślałem żeby garaż na działce przechrzcić na małą salkę do walki. Niestety wychodzi trochę drogo jeśli chcemy mieć matę z prawdziwego zdarzenia 2m x 1m wychodzi 250zł/270zł(podklejona)od producenta z allegro. Cóż około 130zł/m2 to sporo, ale 4cm grubości budzi respekt. Natomiast w moim klubie sztuk walki mamy matę piankową typu "puzzle". Z tego co widziałem jest ona kilkukrotnie tańsza od tej o której wspomniałem wyżej, gruba na około 1,2-1,5cm. Jest ona niestety dość szorstka i łatwo przetrzeć sobie na niej kolana czy łokcie, zbiera cały syf jak rzep, ogólnie rzec biorąc dobrze się tylko po niej biega.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
A nie lepiej,zamiast kombinowania z matą, biegać albo robić trening siłowy pod grappling? Chyba będzie z tego więcej pożytku,a i krzywdy sobie nie zrobisz.

Poza tym do treningu na macie potrzebujesz partnera. Pamiętaj,że pomieszczenie,w którym będziesz trenować, musi być bezpieczne i dość duże. A masz coś takiego na oku?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
DZieki za ceny mat . wlasne myslalem nad puzlami dla wlasnego uzytku mysle ze by byly ok.
napoczatku myslalem nad piwnica konkretnie nad suszarnia poniewaz tylko ja mam do niej klucze bo moi rodzice ja wynajeli jest tam dosc miejsca ,jesli chodzi o kwestie partnera tez niebylo by problemu .Myslalem rowniez nad takim czyms jak wynajem sali gimastycznej w szkole jakiejs:) oczywiscie bieganie ,silownia jest dobra sprawa ale rozwijanie sie technicznie dopracowywanie technik ,walki to by bylo cos :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4351
Suszarnia do której klucze mają tylko twoi rodzice? Rozumiem, że mieszkasz w bloku/wieżowcu. Oj powiem ci, że warto jeszcze raz przemyśleć ten pomysł. O ile ta suszarnia jest w piwnicach to pół biedy, ale jeśli na górze to możesz mieć problemy. Mój brat niedawno zorganizował sobie z kumplem siłkę w suszarni (ostatnie piętro w wieżowcu), ale długo się nią nie cieszyli bo jakaś stara torba poszła nakablować do administracji. Na następny administracja przyszła do domu i kazała się zwijać z tym sprzętem i bye bye siłko. Dlatego zanim utopisz kasę w matę i inne sprawy przemyśl czy u ciebie w bloku/wieżowcu nie mieszka taka starsza "życzliwa" pani.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
nie jest to zły pomysł ale rzeczywiście może być problem z miejscem,do ćwiczenia technik to ok ,ale do kulania to raczej trzeba by było jeszcze ściany zabezpieczyć itp to sie tak mówi że wystarczy dobre podłoże a potem tylko trzeba uważać!Będziecie się szamotać i nawet nie zauważycie jak któryś pierdyknie łbem o ściane generalnie inicjatywa niezła i imo jakbyś chciał to opędzić tanim kosztem to powinieneś skręcić sobie kilka arkuszy gąbki i napoczątek stykneło by (zważywszy ,że nie chcesz tego pomieszczenia eksploatować na codzień tylko od święta,a wtakim wydaniu to i zwinąć szybko to można)

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
hah a to dobra historia :P no niestety bywa i tak :)
no racja lepiej to przeyslec ale wynajem sali sportowej w szkole chyba nie jest zlym pomyslem ?
hm.ale suszarnia odpada ;/_ ale jesli ktos jedak mial by jaks salke prosze napisac w tym temacie <:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Wynajem sali w szkole jest calkiem dobrym pomysłem,skoro mieliście zamiar robić te treningi okazjonalnie. Tylko czy jesteś na tyle zaawansowany,żeby samemu wyłapac błędy w technice? Jest to ważne,bo jeśli nie jesteś w stanie wyłapać tych błędów,to będziesz je potem powielać i wyrobisz sobie złe nawyki,a to najgorsze,co może być.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 456 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3012
tak wiem otym bardzo dobrze sam zawsze zwaracam n to uwage :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
umnie znajomy ma w piewnicy taką mało salkę lezą tam materace i worek przyczepiony do sparowania się nadaje jak coś prześle mu temat może wrzuci fotki pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Proste niema co ludziom podcinać skrzydeł jeśli chcą trenować to niech tylko uważają i trenują.Znam przypadki gdzie mistrzowie rodzili sie w warunkach niekiedy skandalicznych a tu......... jak im to pasuje to jazda

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MT a Kyo {nie co lepsze}

Następny temat

Możliwości człowieka

WHEY premium