SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maszynka do golenia skóry wrażliwej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1051

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, mam 17 lat i problem z zarostem, muszę się golić praktycznie codziennie, mój zarost jest ciemny i strasznie widać go na mojej jasnej cerze, nie wyglądam za dobrze z zarostem dlatego go golę jednorazówkami, lecz moja skóra ma z tym problemy gdyż schodzi razem z włosami i czuję stanowczy opór po czym leci krew i nie jest to problem z wprawą. Mój budżet do około 200 zł .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Odpowiedni żeł do skóry wrażliwej i troche lepszy gilllete (mi z wibracjami podszedł) niz jednorazówki i powinno być ok i jeszcze sporo $ zaoszczędzone , chyba że mówisz o elektrycznych ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 264 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8103
Dokładnie, musisz poeksperymentować jaka najlepsza będzie dla Ciebie maszynka. Ja przestałem się golić jednorazówkami i zacząłem elektryczną. Zero zadrapań, plam itp itd. Ale jak już musisz żyletkami to najpierw dobrze zmiękcz włos, może będzie stawiał mniejszy opór i nie będziesz podrażniał skóry.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fizjoterapeuta Lublin

Następny temat

Masturbacja a problem z sercem?

WHEY premium