SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maszyna do podciągania i pompek na poręczach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Co myślicie o tej maszynie co w temacie. Do podciągania na drążku i pompek na poręczach. Mam włączone w planie dwa ćwiczenia na tej maszynie- podciąganie na drążku na plecy jak ćwiczę i przy treningu tricepsa ,pompki na poręczach właśnie. Muszę robić te ćwiczenia z pomocnym obciążeniem bo samemu nie daje jeszcze rady. Co o tym sądzicie ? Zamienić te ćwiczenia na jakieś inne czy dalej robić z pomocą na maszynie dopóki sam nie zacznę robić?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Spoko. Dzięki za twoją opinię na ten temat. Na razie i tak nie będę ćwiczył tym planem tylko za jakiś tam czas. Robię redukcję w tej chwili i będzie jeszcze ona trwała dość długo. Po tej redukcji mam w planie przymasować na planie adzika split x2 partia w tygodniu
2

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
witaj, jako uzupelnienie trenoingu mozna je wykorzystac, jednak osobiscie nie widze dla nich miejsca jako zamiennik klasycznych dipow czy podciagania
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Jednak dopóki nie będę miał siły robić bez pomocy mogę na tej maszynie działać tak ?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Zawsze lepsze będą negatywy na drążku czy podciąganie z gumą, niż ta maszyna, na której ruch jest zdecydowanie odmienny od naturalnego. A może założyłbyś sobie jeden temat i w nim pytał o wszystko?
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
A moze dać w ogóle inne ćwiczenia i wzmocnić mięśnia
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Tak chyba zrobię. Dam jakieś inne ćwiczenia. (spoko, będę pytał o wszystko w jednym temacie ) .


Zmieniony przez - tey w dniu 2018-04-09 17:06:48

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
Jeśli nie dasz rady normalnie się podciągnąć, to czemu nie, ale moim zdaniem jest to jedna bardziej bezużytecznych maszyn na siłowni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
W takim bądz razie odpuszczę sobie tą maszynę. Na plecy robię wiosłowanie sztangą w opadzie i wznosy tłowia na ławeczce-jakie trzecie ćwiczenie byście mi dorzucili do planu (tylko nie martwe ciągi). Tak samo na triceps- też chce robić 3 ćwiczenia-dwa jakie robię to francuskie wyciskanie hantla oburącz siedząc, Sztanga płasko wąski chwyt i trzecie ćwiczenie jakie proponujecie? Proszę o pomoc .


Zmieniony przez - tey w dniu 2018-04-09 17:47:36

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Dobra, tak przemyślałem i na triceps dorzucę ściąganie drążka na wyciągu a na plecy jednak te martwe ciągi..

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7
lepiej wykorzystaj gume niz ta maszyne, wymusza strasnie ruch i wgl dziwna jest :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Guma też nie bardzo jak się nie umie z niej korzystać, jeszcze nigdy nie widziałem by z gumą ktoś dobrze się podciągał.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost wagi i obwodów

Następny temat

Plan Split do oceny

WHEY premium