SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Maszyna do podciągania i pompek na poręczach

Wysłana -
Co myślicie o tej maszynie co w temacie. Do podciągania na drążku i pompek na poręczach. Mam włączone w planie dwa ćwiczenia na tej maszynie- podciąganie na drążku na plecy jak ćwiczę i przy treningu tricepsa ,pompki na poręczach właśnie. Muszę robić te ćwiczenia z pomocnym obciążeniem bo samemu nie daje jeszcze rady. Co o tym sądzicie ? Zamienić te ćwiczenia na jakieś inne czy dalej robić z pomocą na maszynie dopóki sam nie zacznę robić?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
witaj, jako uzupelnienie trenoingu mozna je wykorzystac, jednak osobiscie nie widze dla nich miejsca jako zamiennik klasycznych dipow czy podciagania
Wysłana -
Jednak dopóki nie będę miał siły robić bez pomocy mogę na tej maszynie działać tak ?
Wysłana -
Zawsze lepsze będą negatywy na drążku czy podciąganie z gumą, niż ta maszyna, na której ruch jest zdecydowanie odmienny od naturalnego. A może założyłbyś sobie jeden temat i w nim pytał o wszystko?
Wysłana -
A moze dać w ogóle inne ćwiczenia i wzmocnić mięśnia
Wysłana -
Tak chyba zrobię. Dam jakieś inne ćwiczenia. (spoko, będę pytał o wszystko w jednym temacie ) .

Zmieniony przez - tey w dniu 2018-04-09 17:06:48
Wysłana -
Jeśli nie dasz rady normalnie się podciągnąć, to czemu nie, ale moim zdaniem jest to jedna bardziej bezużytecznych maszyn na siłowni
Wysłana -
W takim bądz razie odpuszczę sobie tą maszynę. Na plecy robię wiosłowanie sztangą w opadzie i wznosy tłowia na ławeczce-jakie trzecie ćwiczenie byście mi dorzucili do planu (tylko nie martwe ciągi). Tak samo na triceps- też chce robić 3 ćwiczenia-dwa jakie robię to francuskie wyciskanie hantla oburącz siedząc, Sztanga płasko wąski chwyt i trzecie ćwiczenie jakie proponujecie? Proszę o pomoc .

Zmieniony przez - tey w dniu 2018-04-09 17:47:36
Wysłana -
Dobra, tak przemyślałem i na triceps dorzucę ściąganie drążka na wyciągu a na plecy jednak te martwe ciągi..
Wysłana -
lepiej wykorzystaj gume niz ta maszyne, wymusza strasnie ruch i wgl dziwna jest :D
Wysłana -
Guma też nie bardzo jak się nie umie z niej korzystać, jeszcze nigdy nie widziałem by z gumą ktoś dobrze się podciągał.
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź