SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maszyna do podciągania i pompek na poręczach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Suple nie są Ci wcale potrzebne na tym etapie.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
ok. dzięki wam za pomoc. O ten plan z priorytetem na ramię pytam na przyszłość. Na razie robie redukcje. od kiedy dołożyłem 30 min cardio na bieżni po każdym treningu, tak jak radził mi jeden z użytkowników forum, kilogramy ruszyły i lecą w dół. Tak więc jestem zadowolony.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
TomQ-MAG
tey
Panowie co myślicie o takim planie z piorytetem na rozwój ramion?

Pn:: Klatka -barki
wt-
sr:nogi -plecy
czw:brzuch przedramie
pt-
sb-
ndz:biceps -triceps



Zmieniony przez - tey w dniu 2018-04-11 13:00:02



co to za trening brzucha i przedramie?%)
daj wszystko razem z ramionami i bedzie ok, tylko np w sobote
nogi daj osobno, nie z plecami


tomq jak dam nogi w sobote to będę miał 3 dni treningowe pod rząd:

sobota:nogi
niedziela: biceps-triceps
poniedziałek: klatka barki


Nie będzię to za dużo jeden po drugim dzień treningowy ?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Może być tak ? :

pn: klata - barki
wt:nogi
sr:-
czw:plecy
pt-
sob: bic -tric
ndz:-



Zmieniony przez - tey w dniu 2018-04-12 13:31:01

Zmieniony przez - tey w dniu 2018-04-12 13:31:25

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Jak zmęczysz tricepsy w sobotę to w poniedziałek ciężej będzie Ci wyciskać. Podobnie z plecami po wtorkowych nogach.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
tey
ok. dzięki wam za pomoc. O ten plan z priorytetem na ramię pytam na przyszłość. Na razie robie redukcje. od kiedy dołożyłem 30 min cardio na bieżni po każdym treningu, tak jak radził mi jeden z użytkowników forum, kilogramy ruszyły i lecą w dół. Tak więc jestem zadowolony.


To narazie trzeba zostawić wszystko tak jak jest.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
W takim bądź razie jak powinien wyglądać ten plan żeby wszystko było ok?zależy mi na tym żeby triceps i biceps był trenowany razem, na jednym treningu.


Zmieniony przez - tey w dniu 2018-04-14 07:42:35

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Nogi
Klatka + barki
x
Grzbiet
Łapy
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Dzięki

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Pisz w razie pytań, zawsze ktoś coś podpowie.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz tłuszczu stosować?

WHEY premium