SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maszyna do podciągania i pompek na poręczach

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Nie polecam tych maszyn, bo nijak się mają do prawdziwych wersji obu ćwiczeń. Chyba że jako finisher na dopompowanie.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja akurat mam na odwrót na maszynie robie dwie serie rozgrzewkowe podciągania.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
spoko. to odpuszcze sobie tą maszynę.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Anubis, taka opcja też dobra skoro jesteś cienki i nie jesteś w stanie na drązku zrobić sobie serii rozgrzewkowej na 10-12 powtórzeń
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ta rozgrzewka 10-12 jak w serii mam 8 powtórzeń bez obciążenia.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Doczepiaj coś do pasa to siła ruszy.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Panowie co myślicie o takim planie z piorytetem na rozwój ramion?

Pn:: Klatka -barki
wt-
sr:nogi -plecy
czw:brzuch przedramie
pt-
sb-
ndz:biceps -triceps



Zmieniony przez - tey w dniu 2018-04-11 13:00:02

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
drugie pytanie jest jeszcze takie. co brać po cyklu na creatine xplode powder olimpu? jakieś sugestie?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
tey
Panowie co myślicie o takim planie z piorytetem na rozwój ramion?

Pn:: Klatka -barki
wt-
sr:nogi -plecy
czw:brzuch przedramie
pt-
sb-
ndz:biceps -triceps


Zmieniony przez - tey w dniu 2018-04-11 13:00:02



co to za trening brzucha i przedramie?%)
daj wszystko razem z ramionami i bedzie ok, tylko np w sobote
nogi daj osobno, nie z plecami
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
tey
drugie pytanie jest jeszcze takie. co brać po cyklu na creatine xplode powder olimpu? jakieś sugestie?



tzn co masz na mysli?
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzrost wagi i obwodów

Następny temat

Plan Split do oceny

WHEY premium