SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz problemy z nadmierna potliwością?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553


Tak wiec wielu z nas ma problemy z nadmierna potliwoscia. Nie dawalo mi to spokoju, bo problem nie ustepowal a bylo to dosc krepujace. Postanowilem poczytac o tym i przetestowac kilka specyfikow.

Pierwszym krokiem w strone suchych paszek byla wycieczka do supermarketu w poszukiwaniu antyperspiranta. Po kilku tygodniach prob zamieszcze moje spostrzezenia dotyczace tych wszystkich badziewi :
- Niektore plamia ubrania-NIEODWRACALNIE!!!-Np gilet w sztyfcie..
- Dezedoranty i inne puszki pod cisnieniem okazaly sie najmniej skuteczne.
- Najlepszy - przezroczysty - okazal sie adidas w sztyfcie. Byl on w miare efektywny w walce z uwalniajacym sie potem oraz mial przyjemny zapach. (Ma nadal i uzywam go do dzis) Ale pomimo wszystko nie dawal mi gwarancji, w sytuacjach stresowych, w trakcie upalu czy tez podczas najmniejszego wysilku fizycznego zalewalo mnie jak dawniej pod paszkami.

Z pewnego forum dowiedzialem sie o znakomitym preparacie jakim jest ETIAXIL. Jest to plyn, rozprowadzany za pomoca kulki.(ja te FAFKULCE :])
Sa wersje dla rak i dla paszek. Te rowniez dziela sie na "dla delikatnej cery" i "cery normalnej". Dla niepewnych swojej cery polecam na poczatek ten dla cery delikatnej gdyz produkt ten jest bardzo silny i u mnie ten dla normalnej spowodowal 2 dniowe zaczerwienienie pod paszkami i strasznie pieklo! SPosob uzycia jest dokladnie opisany w zalaczonej ulotce, dodam tylko ze uzywamy go NA NOC przed snem. (Cena nie nalezy do najnizszych - 30 zl) Moze wyda sie to niedorzeczne lecz po takim nocnym zabiegu ciezko sie spocic.. Wiem z wlasnego doswiadczenia.

Tak wiec dzis co pewien czas smaruje sie Etiaxilem na noc, a z rana uzywam mojego ulubionego adidasa i efekty sa SWIETNE!

Do rak polecam rowniez ten specyfik.. Ale istnieja tez inne tansze ktore moga pomoc bo znam osoby ktorym to pomoglo :
Firma SVR - Dezodorant do rak
Antidral - Tani a czesto skuteczny preparat do rak i nie tylko (polecam na sprobowanie!)

Ok. To by bylo na tyle! Przejemnych randek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
od wczoraj testuję antidral, po weekendzie (zapowiada się upalnie) powiem jak poszło
to płyn fafkulcowy chamujący nadmierne pocenie pach, stóp, smarujermy na noc i śpimy aż do wyschnięcia (dośc długo to trwa)
..na razie extra

testuję też dezodorant superAntyPrespirant Vichy (ten z czerwoną nakretką) ma lekki koloński zapach
ocena na dziś bdb, dodatkowy atut, zapach jest na tyle delikatny, że nawet ja o malutko go czuję, jego zapach zdominuje zapachu perfum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1032 Wiek 52 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6937
miło byc NIE NIE NIE zdominuje zapachu perfum

no właśnie miałam spięcie w biurze, a pod paszkami suchutko..
to ja lecę dalej na wojnę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 775 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10029
a gdzie to kupić??
w aptece??

bo w sklepach chyba nie widziałem czegos takiego, albo niezwróciłem uwagi.

Ja używałem też juz kilka antyperspirantów w sztyfcie i jak narazie najlepszy jest adidas w kulce, ale moze skusze sie na to bo i tak sie poce::::::::))

tyle ze ja bym sie musiał cały tym smarować::::::::::DDDDDDDD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16540
Tez uzywam ETIAXIL. Jak dla mnie zdecydowany lider

Tylko trzeba postepowac zgodnie z ulotka, bo moze byc nieciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Tak tak, zapomnialem dodac! Etiaxil kupujemy w APTECE. Co do pomyslu ze chcesz sie tym caly smarowac to odradzam, moga wystapic podraznienia, wydasz kupe kasy a pot i tak ktoredys musi uciekac.. Moze sie za cieplo ubierasz? Rano zimny prysznic powinien teoretycznie oslabic dzienne pocenie sie. Moze w pomieszczeniu gdzie przebywasz nie ma wentylacji badz masz problemy z otyloscia! Powodow moze byc sporo, ale z calego ciala kanalikow potowych nie zwezisz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16540
A no i u mnie kosztuje ok 35zl, a jest go tylko 12.5ml niestety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 775 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10029
"Co do pomyslu ze chcesz sie tym caly smarowac"


no to chyba wiadomo że żartowałem
przynajmniej tak mi sie wydaje że wiadomo;D

ja sie zawsze pociłem jak wieprz, otyłości nie mam ale do najchudszych nie należe.

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
motyw widze ze an avarcie testujesz rozne specyfiki poswiecajac sie dla nauki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Kiedys jak robilem tego avatarka cos jeszcze teges, teraz nawet myslec o tym nie chce.. Przydazyla mi sie pewna krzywa jazda i od tamtego czasu-jakis 3 lat nie tykam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skóra

Następny temat

2KC , Polski produkt na kaca. Hm?

WHEY premium