SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masz kilkanaście ( kilkadziesiąt ) cykli za sobą - PRZECZYTAJ

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 27770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
Mi współczuć nie trzeba . Jam po 2 cyklu i czeka mnie jeszcze tylko 1 max 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11106
łykam mete jak trzeba to i wiagre będe łykał, na coś trzeba umrzeć ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2310
autor:(bo nie pamietam nicka) a ja myslem ze Cie to juz dopadlo.... no coz zwracam honor....

ciekawe co bedzie za 5 lat na bilbordach...
ciekawe przy jakich zostaniemy mordach...
kto zostanie przy tych co dzis poglądach...
i jak kazdy bedzie z nas wygladał....
taaa jak kazdy bedzie z nas wygladał...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5585
Hmmm a co takiego sie stanie ze na bank przybedzie impotencja? Mozesz mi wyjasnic? Sadze ze w wieku 40 lat 1-2 strzaly omki miesiecznie powinny wygrac z impotencja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Eeee tam test da rade
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 810 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7203
d****ne poglady d****nych lekarzy, na nic nie ma regoly wiec nie pi.er.dol tutaj glupot.
niech jakis mod skasuje tego d****nego posta.

Knowledge is a steering-wheel
Stubbornness is a fuel
6I9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2416
to w sumie może się zdarzyć. wtedy zostaje dozywotnie wbijanie testa w dawkach leczniczych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Vitrano, z tego co mi wiadomo to urologia nie wchodzi w sklad nauk interny.

internista-specjalista chorob wewnetrznych

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13201
a tam dupa , co ma byc to bedzie. A co powiesz o tych co nigdy nie zazywali sterydów a teraz sa impotentami i w dodatku są łysi? Wszystko zależy od genetyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 857
To lekarz o wszechstronnych zdolnościach. I przepisuje leki bez problemów i zbędnego gadania ( wystarczy ładnie poprosić ) Kiedy napomknąłem o teściu Mówiła że ma ok. 40 pacjentów którzy koksowali i teraz siusior im nie staje . Doradziła mi jeszcze że jak już to mete . I gdy jej powiedziałem że meta toxyczna itp. To mi powiedziała że na długi dystans i tak ma najmniejsze skutki uboczne ( chodź i tak duże ) A co do tego pytania " co te sterydy robią że **** nie staje ? " to dokładnie nie wiem . Pamiętam tylko z rozmowy że blokują wytwarzanie czegoś tam w nerkach i to powoduje nadciśnienie i czasem zostaje na zawsze ( tz. nadciśnienie złośliwe nie reagujące na leki )Mi naszczęście po libolu spadło ze 188 na 100 do 130 na 80 ( czyli norma ) A odnośnie Viagry i textu " bede brał omke 2 razy w miesiącu " Ja nie wiem czy to takie wygodne : Panienka napalona sie do Ciebie dobiera A ty wyskakujesz z tekstem " poczekaj skarbie 30 min bo musze wciągnąć viagre " A co jeśli akurat przy sobie Viagry nie będzie ? A z omką to nie wiem ... Ale się dowiem , ale nie wierze w jęj nieśmiertelne działanie ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK TO BRAĆ??? Pomoc w ułożeniu CYKLU

Następny temat

mieszanie testosteronow

WHEY premium