SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masuj z firmą Hi-Tec - nabór to testu

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674

Wspólnie ze sponsorem naszego działu firmą HiTec Nutrition organizujemy konkurs w formie rywalizacji. Wybierzemy trzy osoby, które w jednoczesnym czasie przeprowadzą test na zasadzie rywalizacji.Jako że idzie zima to zabieramy się za budowanie masy mięśniowej.CEL RYWALIZACJI - wzrost masy ciała , przyrost masy mięśniowej.Czas trwania konkursu - ok 6 tygodni.
Do obowiązków rywalizujących będzie należeć codzienne podsumowanie:

-treningu
-diety
-suplementacji
-RELACJA FOTO i/lub VIDEO.

Dziennik treningowy musi być prowadzony jak sama nazwa wskazuje - codziennie. Tak więc zapraszamy przede wszystkim osoby, które sumiennie podejdą do całej tej sprawy.

Aby móc starać się o bycie wybranym przez firmę HI TEC NUTRITION należy spełnić poniższe wymogi:

- kluczowym elementem uczestniczenia w konkursie jest bycie użytkownikiem forum SFD od co najmniej 3 miesięcy i posiadanie co najmniej 100 postów
- uczestnik musi mieć ukończone 18 lat
- umieszczenie informacji o sobie tj.np :staż treningowy ,wymiary+ obowiązkowo zdjęcie( im więc informacji podasz tym bardziej zwiększasz swoją szansę na wybranie do testu)



Wybrane osoby będą testowały następujące produkty firmy HI TEC NUTRITION:


- HYPERFUSION
Hyperfusion to kreatyna XXI-wieku. W preparacie zestawiliśmy ze sobą 10 najnowocześniejszych form kreatyny, od najbardziej stabilnych estrów kreatyny aż po cząsteczki kreatyny sprzężone z kwasami organicznymi oraz nowy, rewolucyjny anabolik - orotonian kreatyny.

http://www.hitec.pl/product-pol-33-Hyperfusion.html

- AMG
A.M.G. = ALL IN ONE MUSCLE GROW FORMULA to kompleksowy przedtreningowy preparat, który jednocześnie dostarcza energii, substancji budulcowych, stymulatorów i regulatorów poziomu hormonów anabolicznych, silnych roślinnych adaptogenów i antykatabolików. A.M.G. zawiera także pełen kompleks boosterów tlenku azotu, dzięki czemu znacząco nasila efekt pompy mięśniowej w trakcie treningu. A.M.G pozwoli zwiększyć intensywność i wydajność treningu co może spowodować szybszy wzrost siły i masy mięśniowej.

http://www.hitec.pl/product-pol-520-A-M-G-.html

- SUPER MASS 3 kg
HI-TEC NUTRITION Super Mass to wysokojakościowa odzywka węglowodanowo-białkowa wspomagająca przyrost masy mięśniowej, wzbogacona o zestaw (aż 50 substancji) dodatków wspomagających proces anabolizmu mięśniowego i minimalizujący ryzyko otłuszczenia ciała.

http://www.hitec.pl/product-pol-18-Super-Mass.html


Po zakończeniu rywalizacji uczestnicy zostaną poddani ocenie. Osoba która wygra rywalizacje otrzymuje nagrodę w formie suplementów sponsora działu firmę Hi-Tec!

Na zgłoszenia czekamy do 05.11.2013r

Zapraszamy wszystkich do zabawy i życzymy powodzenia.












Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2013-11-02 11:00:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
zapraszamy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
To bedzie sie można porzadnie zmasować!

Czekamy na kandydatów w wieku +18 do nieskończoności....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Witam, czy jako osoba, kończąca lat 18 niebawem mianowicie- 22listopada, mogę zgłosić się do konkursu? Z tego co widzę w teście nie ma suplementów na zasadzie boosterów testosteronu, więc chyba nie będzie przeciwwskazań? Osobiście prowadzę sumiennie dziennik, dlatego chętie bym skorzystał z takiej możliwości .

@edit Przepraszam nie doczytałem, że suplement AMG ma zastosowanie boostera..



Zmieniony przez - Aksel w dniu 2013-11-02 11:48:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
myślę ,że jest taka możliwość
możesz przedstawić swoją kandydaturę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Oprócz testowanych supli można brać też inne? Np. beta alaninę?
Zdjęcie tylko jedno czy ile uważam? Normalna pozycja stojąca obejmująca całe ciało czy kilka zdjęć z napiętymi mięśniami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
tylko suplementy podane w temacie
zdjęcie takie które pokazuje całą sylwetkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurde znowu testy . HiTec szaleje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Witam !

Najpierw podstawowe informacje o mnie

Wiek: 20 lat
Staż treningowy: 1,5 roku do 2 lat

Wymiary:
Waga: 79,5kg
Pas: 82cm
Klatka: 108cm
Barki: 120cm
Biceps: 38cm
Udo: 58cm
Łydka: 40cm

Prowadze już drugi dziennik na forum w którym często się udzielam

Aktualny dziennik:
https://www.sfd.pl/pat34/_Redukcja,_nowy_dziennik.-t955610.html

Stary dziennik:
https://www.sfd.pl/pat34_/_Dziennik_cz2__masa-t882771.html

Aktualnie w niedziele (03.11.2013) kończe redukcje która trwa już od lipca i przygotowuje sie do wejscia na mase dlatego postanowiłem wysłać zgłoszenie do testu. Wiem że forma nie jest najlepsza (na zdjęciach wygląda to jeszcze znacznie gorzej niz normalnie) brakuje mięcha w wielu miejscach ale mam nadzieje że na masie uda mi się nadrobić braki i po długim okresie redukcji zbudować przystępnie czystą mase.
Jak widać po moim dzienniku wypiski prowadze regularnie, zarówno treningów jak i diety. Siłownia jest aktualnie dla mnie priorytetem dlatego jest to świetny okres na prowadzenie testu dla firmy Hi-Tec. Niestety w moim dzienniku filmy był wrzucane tylko okazyjnie lecz jeśli otrzymam szanse poprowadzenia testu bez żadnego problemu zabiore sie za filmowanie każdego z moich treningów. W zwyklym dzienniku brak mi troche mocywacji do rozpisywania swoich przemyśleń treningowych gdyż prawdopodobnie niewiele osób ma ochote to czytać.
Fakt iż moja opinia na temat suplementów może pomóc firmie Hi-Tec w udoskonaleniu swojej marki na pewno będzie dla mnie ogromnym bodźcem do tego by dawać z siebie jeszcze więcej zarówno na treningach jak i w trzymaniu czystej diety.
Nie prowadziłem jeszcze żadnego testu, lecz śledziłem wiele rywalizacji w których użytkownicy testowali suplementy, wiem jak wyglądały wypiski i postaram się zadbać o to by w moich nie było żadnych niedociągnięć.
Wiem iż wybranie użytkownika do testu wymaga dużego zaufania dlatego serdecznie zachęcam do zapoznania się z moim aktualnym dziennikiem po którym widać iż nie brak mi czasu ani chęci do zdawania relacji z moch zmagań w zdobyciu solidnej sylwetki.












Zmieniony przez - pat34 w dniu 2013-11-02 12:36:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
masti skad masz moje foto z wakacji? brat w okularach

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
do kiedy mozna składac kandydature?
kiedy test się zacznie ?

Zmieniony przez - SZTYWNY91 w dniu 2013-11-02 14:27:59

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Męki Słabego i walka jego :-)

Następny temat

Problem szerokich bioder.

WHEY premium