SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Masturbacja a problem z sercem?

Wysłana -
Witam, mam taki problem, dość wstydliwy żeby mówić o tym z lekarzem w cztery oczy. Mianowicie, wczoraj podczas masturbacji zacząłem czuć się źle. Serce zaczęło jakby nieco szybciej bić, ciężko mi było oddychać oraz czułem, że mój oddech jest płytki. Przerwałem natychmiast, ale od tamtej pory czuje się gorzej niż normalnie, szczególnie podczas chodzenia oraz biegania. Wtedy dostaje takiego chwilowego ucisku w klatce jakby chwilowo zabrakło powietrza, oraz ciężko mi się oddycha. Wcześniej było wszystko w porządku, badania na serducho robione, ekg, echo w normie, dodatkowo spirometria, morfologia, kreatynina i tsh również w normie. Przejrzałem internet i prawdę mówiąc nie spotkałem się z takim problemem u nikogo, także co według was może być tutaj problemem? Czy to może mieć jakieś podłoże zdrowotne, czy bardziej kwestia nerwów i ogólnie nerwicy?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
raczej bym nie szukał powiązania, Bozia pokarała .
jeśli mocno czujesz to lekarz, obstawiałbym że na dniach przejdzie. może jakaś alergia wziewna się manifestuje itp.
Wysłana -
Wizyta u lekarza koniecznie i nie ma co się wstydzić oni naprawdę dużo gorszych rzeczy widzieli i słyszeli , idziesz do niego jako medyka i musisz przedstawić swój problem.
Wysłana -
Miałeś robione echo i spirometrię? Takich badań nie robi się profilaktycznie, tylko przy podejrzeniu lub kontroli leczenia konkretnych chorób. Raczej tutaj bym szukał przyczyny; ew. nerwica. A że wyszło przy masturbacji, to raczej przypadek.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź