SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masturbacja a problem z sercem?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 700
Witam, mam taki problem, dość wstydliwy żeby mówić o tym z lekarzem w cztery oczy. Mianowicie, wczoraj podczas masturbacji zacząłem czuć się źle. Serce zaczęło jakby nieco szybciej bić, ciężko mi było oddychać oraz czułem, że mój oddech jest płytki. Przerwałem natychmiast, ale od tamtej pory czuje się gorzej niż normalnie, szczególnie podczas chodzenia oraz biegania. Wtedy dostaje takiego chwilowego ucisku w klatce jakby chwilowo zabrakło powietrza, oraz ciężko mi się oddycha. Wcześniej było wszystko w porządku, badania na serducho robione, ekg, echo w normie, dodatkowo spirometria, morfologia, kreatynina i tsh również w normie. Przejrzałem internet i prawdę mówiąc nie spotkałem się z takim problemem u nikogo, także co według was może być tutaj problemem? Czy to może mieć jakieś podłoże zdrowotne, czy bardziej kwestia nerwów i ogólnie nerwicy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
raczej bym nie szukał powiązania, Bozia pokarała .
jeśli mocno czujesz to lekarz, obstawiałbym że na dniach przejdzie. może jakaś alergia wziewna się manifestuje itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wizyta u lekarza koniecznie i nie ma co się wstydzić oni naprawdę dużo gorszych rzeczy widzieli i słyszeli , idziesz do niego jako medyka i musisz przedstawić swój problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 973
Miałeś robione echo i spirometrię? Takich badań nie robi się profilaktycznie, tylko przy podejrzeniu lub kontroli leczenia konkretnych chorób. Raczej tutaj bym szukał przyczyny; ew. nerwica. A że wyszło przy masturbacji, to raczej przypadek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maszynka do golenia skóry wrażliwej

Następny temat

Jęczmień na oku

WHEY premium