SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Opinie : Odloty



Po tym(i nie tylko ) Air Show zdarzają się Odloty-najwięcej wśród polityków wszelkiej maści :) ale nie mają na to wyłączności - także na naszym forum się spotyka to zjawisko :)

Taki odlotowy temat -zupełna nówka

https://www.sfd.pl/Czy_chodzenie_w_koszulkach,bluzach_MMA_itp._jest_bezpieczne_-t1166544-s2.html#post-18533358



Ciekaw jestem Waszych opinii.

I już myslę nad analogicznymi tematami :


Czy chodzenie w szpanerskich koszulkach jest bezpieczne ?


Czy chodzenie napakowanym po treningu jest bezpieczne ?


Czy chodzenie na masie/na rzeźbie jest bezpieczne?





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Temat banalny i ponadczasowy, uniwersalny. W łeb można dostać za wszystko i nie ma różnicy czy będzie to koszulka MMA czy też zez - to zależy tylko od d****a na którego się trafi. Za 2zł zabili staruszkę u mnie w mieście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12121 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130949
Chodzenie nie jest bezpieczne!
Obstawa musi być

Szpanowanie jest (może być) groźne dla szpanera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Byłem dziś na Fi Expo w Poznaniu.
I jestem zażenowany-strasznie marnie to wyglądało.

Do tego w Poznaniu i na terenach MTP ,które mają prawie 100 letnią tradycję.

Ale zachowali swoje zasady-co roku gorzej i znów się udało

Ale jedna rzecz mnie bardzo przypasowała :)

Zresztą nie tylko mnie :)














...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Radek Słodkiewicz przymierza się do nowego sposobu treningu :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Szykuje już Iron Pump i zaraz jadę na trening.
Na mnie to bardzo dobrze i długo działa-ostatnio jak wziąłem przed teningiem na 7:00 to działało do ok 12:00.
I do tego jest zwyżka siły na treningu.

Dziś ostatni trening tego programu-czyli nogi i ramiona.
Od nowego tygodnia-3 x w tygodniu trening regeneracyjny całego ciała.
Zobaczymy ,jak pójdzie regeneracja-ale pewnie tydzień dwa to potrwa.

Może te przednie aktony wróca do formy,bo jest już o wiele lepiej ale jeszcze dają się negatywnie odczuć .


Kolejny plan-to już będzie rasowy split-każda grupa mieśni tylko raz w tygodniu ale za to serii od licha :)


Niektórzy trenujacy starszymi metodami,nie mają do tego przekonania-za mało im treningów.

Jest co prawda z początku takie uczucie-sam też się długo przekonywałem ale jak przetrenowałem tym planem 6 tygodni-organizm się przestawił i praktycznie znów cały tydzień wszystko czuje wciąż napakowane.
A do tego wzmaga się bardzo wyraźnie regeneracja-co też wpływa na postępy.

Zaletą też są treningi max do 90 minut i przećwiczone mieśnie kilkoma ćwiczeniami i wieloma seriami.
A dopiero wtedy naastępują konkretne zmiany-długa praca nad danym mięśniem.





Zmieniony przez - masti w dniu 2018-05-27 08:25:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Masti Ustawka Treningowa we Wrocławiu 10 czerwca aktualna bo nie widzę osobnego tematu a z proboszczem już sobie załatwiłem wolną niedzielę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Dziś była okazja zaobserwować przelot ISS,czyli miedzynarodowej stacji kosmicznej.

Niestety nie miałem przy sobie aparatu z teleobiektywem ale i tak udało się to cudo złapać(zresztą nie tylko to :)

Tak to wygląda z bliska a tak wyszło na zdjęciach z marszu:



















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NOL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium