SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Ogólnie to nie moje metody-to stara szkoła kulturystyki,z czasów gdy liczyła się wytrwałość,trenng na granicach możliwości i nawet poza nimi,liczył się też talent.

Mój trener Heniu Szczepański,70 lat - do dziś zachował super formę,choć już od bardzo dawna nie startuje w zawodach.

Z tego wniosek-były to i są nadal -dobre metody treningowe :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Jest już film z Joanną Nejman-zawodniczką bikini fitness,pewnie Ojan miał okazję ją poznać na mistrzostwach Polski weteranów.



Prześledziłem ostatnie starty Joanny-od września do listopada




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130921
Nie poznałem, niestety.
Kobiety startowały w innych godzinach
Prezentuje się świetnie i napewno bym ją zapamiętał gdybym z nią zamienił kilka słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
No ale tą dziewczynę rozpoznajesz na pewno :)
Na zachętę do przyjazdu w styczniu na Ustawkę SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130921
Nie miałem przyjemności poznać na żywo a jedynie z tych artystycznych foto
No to kiedy ta ustawka?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Wstępnie 20 styczeń lub 27 styczeń-dogrywam powoli terminy z odpowiednimi osobami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 825 Napisanych postów 4538 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262207
masti
No ale tą dziewczynę rozpoznajesz na pewno :)
Na zachętę do przyjazdu w styczniu na Ustawkę SFD :)






Poznań ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Wiadomo ,że w Poznaniu. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728625
Dziś nadal bez treningu-trochę już mnie się dłuży-ale trzymam się planu :)


Ostatnio suplementuję się super pokarmem-czyli Chia.

Zobaczymy,co będzie :)




Jutro od samego rana trening a później szybki przejazd do Słodkiewicz Gym-kręcę kolejny odcinek z przygotować Dawida Ceranka do Debiutów 2018,będą też goście specjalni.


Od kilkunastu dni pracuję także nad czymś specjalnym-może już niedługo uchylę rąbka tajemnicy -na razie idzie to gorzej niż myślałem -przedsięwzięcie okazuje się w praktyce nieporównywalnie trudniejsze :)

Ale myślę,że się spodoba :)
Rzecz jest unikalna ,na co najmniej - europejską skalę :)


Dziś też ostatecznie ustalę termin styczniowej Ustawki -info i tu i w tematach Ustawki-pewnie ze trzy będą :)








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
masti

Dziś też ostatecznie ustalę termin styczniowej Ustawki -info i tu i w tematach Ustawki-pewnie ze trzy będą :)



miał być termin w 3 miejscach i cisza ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium