SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 981398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
a co tam u Kolosa? poddał się już całkiem czy coś walczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Jak pisałem w jego temacie-trenuje,waga w granicach 165 kg (ale ja nie ważyłem ) ale raczej trening taki podtrzymujący,bez jakiś konkretnych celów.
Spotkam go, to powiem,że się pytacie -co dalej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Ustawka WW go nie ruszyła to nic go nie ruszy te 165kg to jego przeznaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Jakby taką wagę trzymał byłoby dobrze,ale pewnie ,gdy się nie pilnujemy,prędzej czy później następuje rozstrojenie systemu żywienia i waga szybuje (w górę)

Szykuje się kolejny ciekawy program-kto nie widział tu reklama :








Warto to chyba najbardziej popularne ćwiczenie na siłowniach świata -zresetować i rozpocząć nowy początek .

Wyciskacz Kondzio(teraz marzy mu się start w Debiutach Kulturystycznych) aprezentuje jakwyciskać by uniknąć kontuzji,zrobić siłę i rozbudować klatę

Trójboista Szczepan-dorzuci doświadczenia ze startów i treningów w koszuli i na Monsterach.

Kążdy chętny(który zmieści się w takiej koszuli ) będzie mógł sprawdzić jak to się z tymi akcesoriami wyciska.

A Seba kulturysta pokaże nam,jak to ćwiczenie wykorzystać do max rozwoju klatki piersiowej.

Ktoś chętny?

Zapraszam-wejście na siłkę-jak zawsze przy programach -Gratis-hasło znacie :)


Rozmawiałem też z naszym nowym sponsorem-może też przyjedzie?

Szanse na 50 % jak na razie-czyli na dwoje babka wróżyła ,może Marka C zmotywujecie?





Zmieniony przez - masti w dniu 2017-10-20 13:27:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Widziałem już na fejsie...pewnie, że przyjadę. Co tam, że w moim przypadku klatki tak jakby nie było ale spotkać fajnych ludzi to podstawa
P.S. a koszulą Szczepana to ja się pewnie ze dwa razy owinę





Zmieniony przez - maceek w dniu 2017-10-20 17:29:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
No wiem -u Ciebie z klatą cieżka sprawa ale córka na pewno chętnie powyciska.
Z tobą zdjęcia będziemy robić :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
To mam tydzień żeby jakoś wyglądać...Będę dzikom pomagać w koszulę się wcisnąć:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Koszulki są dość duże-ty szybko w nią wejdziesz i wreszcie sobie powyciskasz ,nawet z tą kontuzją :)




Ruszamy też w pierwszą taką Ustawką-Czechy-kraj super pakerów wita Was :)


https://www.sfd.pl/VIII_Miedzynarodowa_UstawkaTreningowa_SFD_poza_granicami_kraju_:_Czechy,Liberec_-t1156532.html#post-0






Zmieniony przez - masti w dniu 2017-10-20 21:24:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Dziś ,jak zwykle trening pleców,barków klaty a do tego nagrywam kolejny trening przyszłego debiutanta-Dawida Ceranki.

Sprawdzimy ,jaki postepy poczynił i zobaczymy w jaki sposób trenuje mieśnie klatki piersiowej.

Może przy okazji nagram jakiś fragment treningu Olka-weterana,który trenuje nawet dłużej ode mnie :)





Zmieniony przez - masti w dniu 2017-10-22 13:21:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Trening z kręceniem programu to ciężka sprawa-stąd nie było 100 % a najwyżej z 65% :) wydolności.

Do tego typowa jesienna deszczowa pogoda-na siłowni z 30 % normalnego stanu trenujących .

Tylko Olek pełen optymizmu :)




Przypiął chętnie biceps z Dawidem :



Ale przy okazji nagrałem także trochę swoich ćwiczeń .
















Zmieniony przez - masti w dniu 2017-10-22 13:22:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

WHEY premium