SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masti -kulturystyczne życie:plany,opinie,komentarze

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 975310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Trening z Maciejem Jankowskim -naprawdę perełka- 3 chłopaków zrobiło poraz pierwszy muscle up,także wszyscy dowiedzieliśmy się ciekawych rzeczy dotyczacego podciagania na drażku i muscle up.

Jestem przekonany,że uczestnicy będą teraz ostro trenować w kierunku muscle up i za 3 miesiące sprawdzimy z Maciejem-czy ten czas nie był stracony .



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
masti - dobry grafik z Ciebie! Pięknie zlikwidowane linki podtrzymujące nogi maceeka
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Ojan -też dasz radę tak zrobić-trochę tylko trzeba popróbować i żadnych linek :)

Wczoraj ukazał się film o I mistrzostwach Polski w kulturystyce -też tam trochę poopowiadałem :)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Widziałem. Już rano dałem link u siebie w temacie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
musiałem niestety wczorajszy trening odpuścić, ale uczestniczyłem w chrzcinach i do tego jako ojciec chrzestny, ale co się odwlecze to nie uciecze ;)

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Wiadomo-chociażby wrzesień-bedzie kolejny trening i także sprawdzian muscleup.

Kto nie był-można spokojnie na podstawie filmów trenować i do września raz się uda minimum









Pewnie i w naszym dziale zrobimy konkurs wykonania muscle up czas do programu we wrześniu z Tatarem - oczywiście dla osób ,które jeszcze tego nie zrobiły-a ci co zrobili - pokazowo i treningowo.



Zmieniony przez - masti w dniu 2017-06-27 21:37:42

Zmieniony przez - masti w dniu 2017-06-27 21:38:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9951 Napisanych postów 30296 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728260
Wczorajszy trening-plecy,całościowo i dwugłowe ud-udany-dziś wszystko trenowane boli w zakresie dobrym- nie kontuzyjnym ..

Ale jeden mały nie pasujący epizod zaszedł-jeszcze mnie to teraz irytuje :.

Sam już nie wiem,czy źle założyłem obciążenie(może jakaś 25 kg się wkradła,bo strasznie na prawo ciągnęło,może krzywo chwyciłem? albo po prostu siły zabrakło )

Zresztą zobaczcie sami :




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12071 Napisanych postów 30493 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130564
Nie mam pojęcia o co chodzi
Trochę Cię pociągnęło w prawo i tyle. Ciężar uznałeś za ciężki i się poddałeś
(Na filmiku nie widać tego co my czujemy w czasie wykonywania boju dla nas jest ciężko a dla filmiku wydaje się trochę lżejsze )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
nie nie to efekt nowych supli gdyby Masti wypil sojowy granulat z herbatka .... oj to by poszlo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1375 Napisanych postów 3285 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28439
nawet niezniszczalnemu Mastiemu może przytrafić się spalony, ale wiem, że za chwilę zobaczymy nowy filmik z jeszcze większym ciężarem ;)

Aktualny wpis DT Tatuncio po 40 tce https://www.sfd.pl/post-p19697266.html

Krata na lato https://www.sfd.pl/post-p19653297.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aktywne wakacje, czyli siła i bieganie

Następny temat

Błyskawiczny konkurs letni # 1-pompki w staniu na rękach

Wiecej