SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Masteron czy Proviron

Wysłana -
kamilplnk
Amg27
kamilplnk
Tak trena dlugiego czyli e 200mg z tego co chlopaki pisza tutaj spokojnie starczy a sidy zminimalizowane,ja akurat trena juz nie moge,jak bralem to bylo 400week i tp juz bylo mocno czuc i spore saidy

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-05-13 11:30:17

A co sie dzieje , ze trena już nie możesz ?
zoltaczka wotrobowa wywolana mechanicznym uszkodzeniem podczas brania trenu

I jak to teraz wpływa na Twoje zycie ??? Jakieś przeciwwskazania ?
Wysłana -
golab52
kamilplnk
Wszystko zalezy od czlowieka jesli chodzi i o saidy,ja np mialem mega wk***ienie bylem tykajaca bomba,ogolnie z saidow to tez bezsennosc jest,pocenie w nocy itd a te 200 robi robote a saidy zminimalizowane

a jak to jest z wyspaniem się przy tej bezsenności ? człowiek budzi sie wyspany czy z dnia na dzień sie kumuluje i człowiek chodzi "niedospany" ;p ?
tego nie wiem bo tego saidu nie mialem wiec ktos inny musi odpowiedziec
Wysłana -
Amg27
kamilplnk
Amg27
kamilplnk
Tak trena dlugiego czyli e 200mg z tego co chlopaki pisza tutaj spokojnie starczy a sidy zminimalizowane,ja akurat trena juz nie moge,jak bralem to bylo 400week i tp juz bylo mocno czuc i spore saidy

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-05-13 11:30:17

A co sie dzieje , ze trena już nie możesz ?
zoltaczka wotrobowa wywolana mechanicznym uszkodzeniem podczas brania trenu

I jak to teraz wpływa na Twoje zycie ??? Jakieś przeciwwskazania ?
przeciwskazania?tak nigdy eiecej nie brac sterydow bo to zlo tak w szpitalu mowili lekarze na czas szpitalu i pare miesiecy pozniej zostawilem testa 250week i watroba sie zregenolerowala bo przy wyjsciu ze szpitala jeszcze proby mialem wysoko i bilirubine tez,ale pozniej wg zalecen chlopakow tutaj tutaj dalem heparagen bo lekarz co innego wypisal i gdzies po 2miesiacach mialem w normie wszystko
No orali nie biore choc i tak juz dawno nie bralem bo nauczylem sie od starszych kolegow tu ze szkoda zdrowia na orale no i trenu nie zaryzykuje
A tak to bije testa,deke,teraz npp i wszystko git bo co 3miesiace watrobowe sobie robie np w polowie dodanej deki czy teraz npp

Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-05-13 12:21:48
Wysłana -
polecam wlewy dożylne i Tada600 (glukation) działa cuda z wątróbką i nie tylko ;)
Wysłana -
Jak masz sajdy po trenie, to nie ma co nadwyrężać zdrowia.
Daj dekę testa i masteron , deka niżowo 300mg tygodniowo test 500mg ew
masteron 400-600mg tygodniowo. Reszta to kwestia miski.
Nie myślałeś o T3 i termogeniku lub ECA jeśli celem jest redukcja.
Wysłana -
wnc1964
Jak masz sajdy po trenie, to nie ma co nadwyrężać zdrowia.
Daj dekę testa i masteron , deka niżowo 300mg tygodniowo test 500mg ew
masteron 400-600mg tygodniowo. Reszta to kwestia miski.
Nie myślałeś o T3 i termogeniku lub ECA jeśli celem jest redukcja.
ale do kogo to?autor trena jeszcze nie bral
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź