SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masteron czy Proviron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1680
jakiego trena mogłbyś doprecyzować ? długi estr ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tak trena dlugiego czyli e 200mg z tego co chlopaki pisza tutaj spokojnie starczy a sidy zminimalizowane,ja akurat trena juz nie moge,jak bralem to bylo 400week i tp juz bylo mocno czuc i spore saidy


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-05-13 11:30:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1680
a jakie miałeś saidy przy 400mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wszystko zalezy od czlowieka jesli chodzi i o saidy,ja np mialem mega wk***ienie bylem tykajaca bomba,ogolnie z saidow to tez bezsennosc jest,pocenie w nocy itd a te 200 robi robote a saidy zminimalizowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
kamilplnk
Tak trena dlugiego czyli e 200mg z tego co chlopaki pisza tutaj spokojnie starczy a sidy zminimalizowane,ja akurat trena juz nie moge,jak bralem to bylo 400week i tp juz bylo mocno czuc i spore saidy



Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-05-13 11:30:17


A co sie dzieje , ze trena już nie możesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1680
a deka do tego może iść kontrolnie na stawy ? czy tren robi wystarczającą robote i lepiej nie dowalać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Amg27
kamilplnk
Tak trena dlugiego czyli e 200mg z tego co chlopaki pisza tutaj spokojnie starczy a sidy zminimalizowane,ja akurat trena juz nie moge,jak bralem to bylo 400week i tp juz bylo mocno czuc i spore saidy




Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2018-05-13 11:30:17


A co sie dzieje , ze trena już nie możesz ?
zoltaczka wotrobowa wywolana mechanicznym uszkodzeniem podczas brania trenu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
golab52
a deka do tego może iść kontrolnie na stawy ? czy tren robi wystarczającą robote i lepiej nie dowalać ?
a cos Ci sie dzieje ze stawami czy jak?mysle ze deka Ci nie potrzebna,sprobuj najpier samego trena skoro nie brales
Mozesz o dodabiu t3 ew pomyslec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1680
nic sie nie dzieje :) nigdy w spalacze nie wchodziłem bo z chudnięciem nie mam problemu no i o nadciśnienie sie boje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1680
kamilplnk
Wszystko zalezy od czlowieka jesli chodzi i o saidy,ja np mialem mega wk***ienie bylem tykajaca bomba,ogolnie z saidow to tez bezsennosc jest,pocenie w nocy itd a te 200 robi robote a saidy zminimalizowane



a jak to jest z wyspaniem się przy tej bezsenności ? człowiek budzi sie wyspany czy z dnia na dzień sie kumuluje i człowiek chodzi "niedospany" ;p ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hipogonadyzm hipogonadotropowy - odblok i co dalej?

Następny temat

Pierwszy cykl cypionat+boldenon+propionat

WHEY premium