SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massdrol-x Na początek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
1.WIEK: 23 lat
2.WAGA: 73kg
3.WZROST: 186cm
4.WYMIARY:
-Biceps:
-Klata:
-Udo:
-Talia:
5.STAZ NA SILOWNI:2 lata
6.CEL SUPLEMENTACJI: Masa
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Kreatyna, gainer, oxanavar
10.Budowa ciała szczupła
12. Mam dietę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Skipper17
Chcę jak najlepiej wykorzystać ten massdrol bo więcej kuracji nie planuję, raz a porządnie i starczy. Jaki test do tego polecacie i ile go kupić?


Wykorzystasz go ze twój wygląd i siła zwiększy się na 4tygodnie, zakładam że masz dietę, jedynym bonusem po cyklu będzie rozwalony panel wątrobowy , altat, aspat, hdl i ldl. Moim zdaniem jak już truć się toksykami, to zachować przynajmniej część przyrostów. Ty naczytałeś się cudownych, opisów, m-drola , które nie odzwierciedlają w pełni rzeczywistości . Drugi aspekt po co robić jeden cykl 4tygodnie jednym z najbardziej toksycznych ph. Mój umysł, nie potrafi , tego zrozumieć, ale i tak to nie dotrze do twojej świadomości ,obawiam się że nawet na 5 referatów nie wystarczy , w końcu opis na internecie jest mega cool.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
Witam wszystkich serdecznie. Postanowiłem przybrać parę kilo do konca roku, więc od wrzesnia ćwiczę pełną parą. Kupiłem massdrol x i clomed z firmy kilosports, prosiłbym aby ktoś pomógł mi dobrać do tego odpowiednie osłonki oraz niezbędne środki do prawidłowej kuracji. Posiadam dietę 3000kcl dziennie oraz chcę pić do tego massup activ labu i glutaminę które już posiadam.
Z niecierpliwością czekam na wasze podpowiedzi i komentarze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Ankietę wypełniamy w całości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
Co miałbym uzupełnić w tej ankiecie? oprócz moich wymiarów których jeszcze nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Np. informacje o odżywianiu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
3000 kcl dziennie5-6 posiłków, 2,5g bialka 4g weglo, i 1g tluszczy, wszystko na kilogram masy ciała. Co najgorsze pracuję na 3 zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
23lata i 3 zmiany plus trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
Dokladnie tak, trenuje po rannej zmianie ok 17 godziny, o tej samej porze przed nocką i o 9 gdy wypada popołudniowa zmiana.
Wiem że dla dobrego żywienia 3 zmiany nie są wskazane, mogą one wpłynąć na efekty treningów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
na wypalenie przemeczenie... na brak zycia prywatnego... itp... co chcesz robic w przyszlosci ze tek sie zacharowujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 65
To chyba nie miejsce na opowiadanie o mojej przyszłości, nic na to nie poradzę że musze pracować na 3 zmiany. Wróćmy do tematu, mógłby ktoś pomóc mi ułożyć plan cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
Plan... wroc do szkoly...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka piłka - clen+joha w jakich dawkach

Następny temat

meta susta meta

WHEY premium