SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massdrol- pytanie do tych ktorzy jedli

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592


Zaczalem cykl na Massdrolu tydzien temu, dawka przez pierwszy tydzien 10mg ed.Kompletnie nic nie czuje,nawet odrobiny przyrostu sily ,czy mozliwe ze zakupilem fake'a?? Dolaczam zdjecie ,opakowanie wygladalo na oryginalnie zapolombowane.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 29
Mam pytanie wobec massdrolu zakupiłem go nie dawno i czy różni się czymś od starego massdrolu ,ponieważ zamiast białych mam czerwone kapsułki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
Przepraszam za jakosc zdjecia mam dostep tylko do kamerki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
Tego nie widac na zdjeciu za dobrze -kapsulki sa przezroczyste z bialym proszkiem w srodku ,z gory dziekuje za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6160
jak kupiles na allegro to mogli Cie zwalowac...

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
Kupilem na allegro
...
Napisał(a)
Usunięty przez miczelx za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 16769 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70328

nie ma ciezkiej pracy ani chvjowej genetyki..poprostu dawki sa za male by B50
**Ulubiency bogów umieraja mlodo,pozniej zyja wiecznie w ich towarzystwie**
Staraj się być najlepszy, rób więcej niż możesz, kochaj przyjaciół..
mów prawdę, bądź wierny, szanuj swego ojca oraz matkę...JOE WEIDER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 170 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12903
A co kupiłeś otwarte opakowanie? nie było z góry żadnej foli/plastiku albo pokrywki zabizpieczającej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
Leandro cwicze juz od dobrych kilku lat,mialem juz stycznosc z saa ale to bylo kawal czasu temu, massdrol kupilem z ciekawosci ,chce po prostu sprawdzic czy mocne ph (a za takie uwazany jest methasteron ) dziala, chlopaczek od ktorego kupilem to jakis mlody lepek wiec watpie zeby mial mozliwosc podrabiania ph ,opakowanie bylo zaplombowane oryginalnym sealingiem, wiec widocznie takie wynalazki na mnie nie dzialaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6095
massdrol dziala i to bardzo dobrze... po co kupujesz na allegro jak sa pewniejsze zrodla;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 352 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5592
Np Cyber tak? Dla mnie to jeden kit,u cybera zamowilem 2 miesiace temu superdrola z myogenixa i do dzisiaj czekam takze nie mialem innej mozliwosci jak z allegro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6095
bralem od Cybera i dzialal bardzo dobrze, ale efkty byly dopiero tak po 12 dniach wiec poczkeja jeszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

długie estry - nie ?!?

Następny temat

Cykl Propionat + Metanabol

WHEY premium