SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massdrol + Oxanavar + Clomed POMOC DOTYCZĄCA PRODUKTÓW

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3693

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez SneS z działu Aktualności - Kulturystyka i Fitness.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 20

Waga : 76

Wzrost : 176

Obwód klatki : 105 - 110

Obwód ramienia : 39 - 40

Obwód talii : 85-87

Obwód uda : 58-60

Obwód łydki : 37

Staż na siłowni : 3 lata z czego 2 lata nabywania wiedzy o diecie w 100 %

Ilość spożywanego białka : 150 - 170 g. na dobę

Ilość spożywanych węglowodanów : 200 - 500 g w zależności od dnia i aktywności organizmu... Czy dzień regeneracji czy dzień treningu

Ilość spożywanych tłuszczów : 65 - 100 g. -""-

Opis przebytych cykli sterydowych : Żadnych tylko suple. Przez cały okres 3 lat.. 2 lata można powiedzieć bez wiedzy: monohydrant olimp kr.300caps x 2,
jabłczan kr. CM3 trec 360caps x 3. Cytocell+cytonox, shoxterapy+storm, no-xplode, NITROBOLON ENERGIZER 2, Orotan kreatyny KAIZEN 375g x 2 Oczywiście
z odpowiednimi przerwami miedzy spożywaniem tych środków
Środki dietetyczne : Białka Gainery Amino itd.

Trening : 4 razy w tygodniu, pon- klata-tric wt- nogi śr- plecy,biceps pt. barki,tric (Zmiana co 4 miechy grafik treningu)
Cel cyklu : masa, siła, w przyszłości rzeźba, wytrzymałość.

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu : co 4 miechy kreatyny

Poziom BF% : bd

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : tycie/chudnięcie zalezy od diety i od aktywności fizycznej

Stan zdrowia : b.d.

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia : brak

PPM podstawowa przemiana materii : bd

Wyciskanie leżąc (MAX) : 105

Martwy ciąg (MAX) : 160

Przysiad (MAX) : 120


Witam wszystkich... Chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy na temat Massdrol + Oxanavar + Clomed Wiem że to bardzo silne prohormony zamierzam kupić
te środki po 21 roku życia.. Mój plan co do cyklów przez ten cały rok i część następnego przed cyklem prohormonów: obecnie jestem na trec CM3 360caps
Zamierzam jeszcze zjeść hoursepower-a, Superpump250+Size on.. Marzec albo kwiecień przyszłego roku chcę zabrać się za Redukcje tkanki tluszczowej i
podniesienie poziomu wytrzymałości, zakupuje odzywki niezbędne do tego cyklu o wartości około 750 zł i ponad 1000zl chce przeznaczyć na scisłą dietę...
Potem ponownie masa i siła Chciałbym dostać parę dobrych rad odnośnie cyklu Massdrol + Oxanavar + Clomed... Jakie środki potrzebne są do tego zestawu
żeby dobrze się bronić przed skutkami ubocznymi? Słyszałem także, że clomed z zestawu (Massdrol + Oxanavar + Clomed) nie jest najlepszym środkiem
odblokowywującym i ze lepiej pochytać sobie odblok z apteki? Proszę o opinie moich planów i o odpowiedzi na moje pytania tylko doświadczonych osób
co najmniej z 2 razy większym stażem niż Ja. Proszę was o pomoc. Z wyrazami szacunku dla wszystkich ćwiczących na siłowni i uprawiających sport...
Pozdrawiam...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
za wczesniej na takie srodki jak massdrol (superdrol).
clomed to nie jest clomid

wez cos jak h-drol / halovar / pro-halo, wszystko te same srodki. Znajomy bral pro-halo przez 6 tyg i zrobil 5kg, ale dieta dopieta.
Odblok clomid 10-12 tabletek + booster tescia. Oslonki na watrobe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11
To myślisz że środek pro-halo mogę po 21 roku życia brać?? i te co wczesniej wymieniłeś?? Dlaczego Massdrol + Oxanavar + Clomed tak odradzasz aż tak mocny jest ten środek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16434
massdrol jest za mocny na pierwszy raz
clomed to nie clomid tak jak pisalem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta + Bold + Npp + Enan + Prop + Oxa

Następny temat

jaka oxa na ta chwile

WHEY premium