SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Massacra??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2786
Witam!!

Jestem nowym uzytkownikiem tego otoz forum i mam do Panstwa takie pytanie ?? Na 8 tygodniowy cykl ile potrzebuje puszek massacry??

Zmoich obliczen wyszlo mi 4 puszki

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
Ja teraz wlasnie koncze cykl na massacrze i mono, dawkowalem 15g mono dziennie i ms przed treningiem, moge stwierdzic, że cykl sredni. Po massacrze 0 pobudzenia nawet w podwojnych dawkach, pompowac pompowala nalezycie. Jezeli glownie chcial bys sie na niej opierac to nie polecam, moze to byc jedynie dodatek.
Pozdrawiam

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1261
ja slyszalem ze to nie jest dobry stak, ma za duzo wegli...

Go Hard Or Go Home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wlściwie już jedna porcja wystarcza aby odczuc dobre działanie -szczegolnie kreatyny zawartej w niej- to juz bowiem 7g. b. dobrych związkow.
więc dwie puszki to juz prawie cykl o ktorym piszesz, jednakże aby był on efektywniejszy można brac 1,5-2 porcji w dni treningowe wtedy 3 puszki na taki -dość długi- cykl wystarcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a po co z samej masakry chcesz robic cykl ? masakra + pojedyncza forma krety i wtedy obliczaj ile czego .


masakra ma faktycznie duzo wegli . ja bym nie kupil , ale jak ktos jest ekto i ma ochote sprobowac to mozna . teraz chyba jeszcze ma cene w miare, ale nie wiem jak to w porownaniu do innych aktualnie wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
napisz pelne info na swój temat

podobnie jak w ankiecie
i zaraz będziesz mial cykl jak sie patrzy

a nie patrzysz na
krzykliwe nazwy tylko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba sie pomylilem z ta dobra cena . myslalem ze nizej stoi
_
chociaz moglbym przysiac ze gdzies za 90 zl ja widzialem

Zmieniony przez - psonic w dniu 2008-11-25 19:11:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
apokalipsa po jednej porcji można poczuć działanie kreatyny
dobrze zrozumiałem
psonic masz rację chyba nawet w sklepie sfd stoi po 90 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2786
1.PŁEĆ :meszczyzna
2 .WIEK:18
3 .WAGA:101
4.WZROST:189
5 .WYMIARY:
-Biceps:40,5
-Klata:120
-Udo:65
-Talia:93
6 .STAZ NA SILOWNI:dokladnie 27 miesiecy
7.CEL TRENINGOWY :masa ,sila
8.UPRAWIANE INNE SPORTY :pilka nozna,siatkowka
9.DOSTĘP DO SPRZĘTU ( siłownia)
10 .POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
11 .TENDENCJA DO TYCIA
12 .WYNIKI SILOWE;
-Klata:ponad -
-Przysiad:-
-Martwy ciąg:-
13. CZY MASZ DIETĘ; mam
14.PRZECIWWSKAZANIA MEDYCZNE :
15. CZY STOSUJESZ ODZYWKI, SUPLEMENTY : Tak

Mam zamiar zrobic cykl:

Massacra + clout

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, ja brałem jedna porcję dziennie w nietr. a półtorej w treningowe i cykl wyszedł b. dobry- dodam,ze raczej mam skłonności do przesad jeżeli chodzi o wysokości dawe- np. mono nie biore nigdy mniej niz 10-15g. a dzialanie bez wątpienia gorsze...
a węgl. własciwie nie przeszkadzają, z dwoch powodów[chyba,ze ktos jest na ckd]
pierwszym jest b. latwe dostosowanie tego do diety
drugim jest pora w ktorej najczęsciej sie to przyjmuje- okołotreningowa lub rano a wtedy węgl. sa nawet b. wskazane i nie bez przyczyny- bo organizm ich najbardziej wtedy potrezbuje, szansa w,ęc na to,że nie pójda w enegrie a w tłuszcz jest wlaściwie bliska zeru


ps... widzę,ze potwierdza się to co napisąlem- gdy czytam info o Tobie, a cykl massacra z cloutem to wg. mnie jeden z najlepszych wyjdzie... obydwa bowiem staki to ścisła czołowka i b. dobrze będa sie uzupełniać

mozesz dawkować;
massacre przed treningiem
a clout po

w nieetr; to już zalezy od ciebie, moze byc jedna dawka massacry i w niektore dni obydwa[po jednej dawce], zależnie jak bedzie to wyglądac jeżeli vchodzi o ogólną ilość.

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-11-25 20:10:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no da sie przezyc przedtreningowo , pozostaja jeszcze osoby ktore lubia podjesc wegli i nie zycza sobie ich odejmowac poprzez odzywke . patrzac jednak na ilosc osob kupujacych gainery zauwazyc mozna ze wiele takich osob nie ma.

ja bym chyba nie kupil , ale jesli kosztuje gdzies te 90 to sprobowac mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 229 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1449
A ja uważam że każdy stack jest dobry jeżeli się właściwie odżywia i dostarcza do organizmu optymalnej ilości budulca czyli białka. Jeżeli Twoim celem jest masa i siła massacra z pewnością spełni swoją rolę właśnie ze względu na dużą ilość węgli, które pełnią rolę m.in. transportera białka w organiźmie. Ja bym do tego dokupił zwykłą odżywkę białkową i powinno być git

"I'll be back"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tani maly Gainer/białko ?

Następny temat

HMBolon w redukcji tkaniki tłuszczowej ( dawkowanie)

WHEY premium