SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass up smak

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18142

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
hmmm więc zaczne od tego że pierwsze wrażenie nie było zbyt dobre :D kiedy po otworzeniu buchnął mi ten okropny zapach, no ale przejdźmy do smaku. Troche w tej czekoladzie mało czekolady ale jest całkiem całkiem. Konsystencja troche glutowata, ale nie muszę się zatykać żeby to pić więc jest dobrze daje ( piłem z mlekiem 1,5%)

Zmieniony przez - Sayann w dniu 2013-01-25 20:52:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
Ja piję często z wodą, może dlatego ten smak jest taki smak, ps masz racje konsynstęcja coś jak budyń, Właśnie pije ten budyń. ZDRÓWKO

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Zdrówko i na zdrowie Panowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1068 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23776
Malina, truskawka, owoce leśne :)

http://www.sfd.pl/Dziennik_Treningowy__TheGladiators-t1085175.html ROAD TO BESTMODE - Męska Sylwetka, Sopot 2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 207
Ja mam truskawkę i po zmieszaniu z wodą robi sie taki kisiel , więc dla mnie 3/5 smak ale to tylko kwestia gustu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 114
a jak z efektami u ciebie??
ja zjadłem pierwsze 5 kilo jade już drugie opakowanie, po pierwszym wskoczyło mi 3,5 kilo na plus. Ja polecam waniliowy smak i do tego 2-3 łyżeczki kakao na 350 ml wody:) Wtedy jest całkiem przyzwoity ten gainer :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
Dawid ja też mam coś koło 5kg zjedzonych tyle że przed cyklem byłem chory i ważyłem około 71 ( spadek 3kg) Teraz mam 6kg do przodu, suplementy to tylko mass up 7kg, cm3, vitamin i aminokwasy.

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
z "efekteami" gainera Panowie nie rozpędzajmy się tak wiemy przecież, że to jedynie uzupełnienie diety, aczkolwiek bardzo cieszę się, że czujecie się usatysfakcjonowani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
ja od dzisiaj zaczynam :D za jakieś 3 tyg. do miesiące dam znać jak z efektami ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12891
ja mam truskawke i rozpuszczona w mleku jest zajefajna ;) W wodzie gorzej ;)
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kamil Kluszczyński: NOBODY IS PERFECT!

Następny temat

Jaka firma taki spam więc najlepszy ActivLab !!@@!!

WHEY premium