SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mass up smak

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18135

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
Witajcie, mam zamiar zamówić sobie Mass up'a, ale mam problem bo chciałem smak czekoladowy, a słyszałem, że jest raczej średniej jakości i truskawka jest dużo lepsza : p jak radzicie ? czy ta czekolada jest na prawdę taka nie dobra?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Ja bardzo lubie odzywki truskawkowe z założenia, więc nie do konca jestem obiektywny, ale polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
zamówiłem już czekoladę :D zobaczę co to będzie ^.^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
podziel się z nami opinią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
okej nie ma problemu :) jak tylko przyjedzie napisze jak smak :) a po jakimś czasie napisze o efektach < oczywiście dietka jest ^.^>
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7087
A ze smakiem jak z kolorem ;) jeden lubi taki drugi taki dla mnie np truskawka naturalna jest pyszna, ale np w lodach flipsach czy odżywkach np muscle up jest masakrycznie przesłodka i ma mdlący smak...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
smak wiadomo ze kwestia indywidualna, ja tam zazwczaj w odzywkach wybieram czekoladę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 550 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4101
zamówiłem ostatnio 2x 3,5kg Mass Upa Truskawka i czekolada, Truskawka mega 5/5 Czekolada no niestety nie dla mnie 2/5 nie smakuje mi ale to osobista opinia a jeszcze 3 kg tego zostało :(

I come to you hungry and tired
you give food and let me sleep
I come to you weak
you give strength and that's deep
you called me a sheep


Robert Burneika i Jan Łuka - Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vOXLPhNMT8Y#!

Pomogłem choć trochę ? Daj SOGa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wlasnie dlatego pisalem ze smak to kwestia indywidualna i zalezy od gustu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 880
no zobaczymy :D do mnie powinno jutro dojść ^.^
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kamil Kluszczyński: NOBODY IS PERFECT!

Następny temat

Jaka firma taki spam więc najlepszy ActivLab !!@@!!

WHEY premium