SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Mass up, białko + piłka nożna

Wysłana -
Hej!
Mam takie pytanko moi mili, otóż od 10 lipca wchodzę na masę (moją pierwszą konkretną). Wcześniej przez około pół roku, jak zacząłem swoją przygodę z siłownią, byłem na redukcji. Teraz miesiąc na 0-wym bilansie. Redukcja taka długa z tego względu, że byłem ulany jak diabli (przez swoją pracę, obowiązki, lenistwo). Aczkolwiek "nowy rok, nowy ja" i jakoś wszystko się kręci :)
Sprawa wygląda następująco, że chciałbym do swojej diety na masę (3100 kcal) dołączyć białko oraz odżywkę mass up.
Białko będę spożywał tylko i wyłącznie w dni, w których nie uzupełnię swojego zapotrzebowania na białko. Natomiast nie wiem kiedy stosować mass up. Dodatkowym problemem w przybraniu na masie jest piłka nożna. Otóż kopie sobie amatorsko 3/4 razy w tygodniu. W związku z tym, czymś muszę uzupełnić spalone wtedy kalorie. Pytanie tylko czym... Bo nie mam zielonego pojęcia. Myślałem aby po treningu od razu pić mass up + jakiś baton (snikers, itp) aczkolwiek chciałem zapytać osób z tego forum, osób które znają się na tym i pomogą. Dziękuję :)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
a nie lepiej dorzucić po prostu pełnowartościowy posiłek w ciągu dnia zamiast gainera i batona? to same cukry i tłuszcze trans
sam też sobie odpowiedziałeś, że białkojest do uuzpełnienia braków w diecie i tak samo gainer to węglowodany + białko
Wysłana -
DJ_DoDo
a nie lepiej dorzucić po prostu pełnowartościowy posiłek w ciągu dnia zamiast gainera i batona? to same cukry i tłuszcze trans
sam też sobie odpowiedziałeś, że białkojest do uuzpełnienia braków w diecie i tak samo gainer to węglowodany + białko

Aaaa że w ten sposób brać gainera :)
To moje pierwsze odżywki , stąd myślałem że gainera bierze się jak kreatynę (codziennie) a nie według braków. Dzięki śliczne =)!!
Wysłana -
tylko tak powinno sie go brac a najlepiej jak jest to okres po treningowy, gdzie tego typu produkt znajdzie swoje zastosowanie w pelni
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź