SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

MassATTACK opinie?!

Wysłana -
Witam, jak w temacie. Slyszeliscie o produkcie MassATTACK, jakies opinie ? nie wiem czy mogę wklejać linka do sklepu. Można wygooglowac :) Co do składu wygląda on tak:

Wszystkie składniki
Wartość energetyczna / Calories
1637/386 kJ/kcal
Tłuszcz / Fat
1,5 g
w tym kw. tł. nasycone / of which saturates
0,9 g
Węglowodany / Carbohydrates
43 g
w tym cukry / of which sugars
6 g
Białko / Protein
50 g
Sól / Salt
0,2 g
L-leucyna / L-leucine
2600 mg
L- walina / L-valine
1760 mg
L-izoleucyna / L-isoleucine
1580 mg
razem BCAA / total BCAA
5940 mg
Kreatyna (czysta z 3 form) / Creatine (pure forms of 3)
6300 mg
Kolagen hydrolizowany /Hydrolyzed collagen
5000 mg
Tauryna / Taurine
4000 mg
Fitosterole / Phytosterols
190 mg
Witamina B1 / Vitamin B1
0,35 mg
32%*
Witamina B2 / Vitamin B2
0,45 mg
32%*
Niacyna / Niacin
4,4 mg
28%*
Witamina B6 / Vitamin B6
0,4 mg
28%*
Foliany / Folate
110 μg
55%*
Witamina E / Vitamin E
3,3 mg
28%*
Witamina C / Vitamin C
24 mg
30%*
Witamina B12 / Vitamin B12
0,8 μg
32%*
Biotyna / Biotin
15 μg
30%*
Kw. pantotenowy/ Pantothenic Acid
3 mg
50%*
* - %RDA (zalecane dzienne spożycie)
Wartości odżywcze podane dla 100 g produktu

Zmieniony przez - senod w dniu 2017-07-17 08:54:48
Wysłana -
Witam

Jak donosi producent mass atack ma za zadanie przyśpieszyć wzrost masy mięsniowej. Zawiera między innymi pełnowartościowe białko z kompletnym aminogramem. Białko jest niezbędne jeśli chcemy rozwijać formę sportową, gdyż jest budulcem muskulatury. Produkt ten zawiera również kreatyne, która ma pozytywne działanie na nasz organizm i jest to udowodnione naukowo. Zwieksza ona rezerwy energetyczne mięsni i nawadnia komórki, dzieki czemu mają one wiekszy potencjał do hipertrofii. W massattack możemy znaleźc również BCAA, tutaj jednak nasuwa się pytanie...jeśli mamy białko zawierające pełny aminogram to po co nam dodatkowe aminokwasy ?

Tyle teorii i obietnic producenta. Jak to wygląda w praktyce?

Produkt ten to zwykły bulk a więc mieszanina białek i węgowodanów. Kreatyna zawarta jest w wielu odżywkach, więc tutaj nie ma nic nadzwyczajnego. Jeśli nie chcesz przepłacać to możesz kupić kreatynę osobno za grosze a jest ona najskuteczniejszym suplementem. A jak jest z węglowodanami i białkiem? Wszystko zależy od braków w diecie. Jeśli ich nie ma to i nie ma koniecznosci stosowania tego typu produktu.

Pozdrawiam

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-21 18:05:33
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
chodzi o produkt firmy UNS?
Wysłana -
PRODUCENT: FitLabs sp. z o.o. Kraków massattack . pl proszę u usunięcie jeśli popełniłem błąd
Wysłana -
pewnie o tego chodzi

normalny bulk tylko pewnie tyle białka tam nie siedzi bo 5g to kolagen i 6g kreatyny co wpływa pewnie na pule białkową

na 100g 43g węgli + 50 białka 1.5g tłuszczy 94,5 + 6,3g kreratyny i już jest ponad 100g by co do grama sięzgadało a dodać do tego jeszcze jakieś smakowe dodatki itp.
Wysłana -
Dokładnie o ten. Wychodzi jakoś 140zł za 1.5kg + plan dietetyczny od nich. Piszą o dawkowaniu 50gr po treningu, składem duzo odbiega np od mutant massa ale podobnie do jumbo. Co o tym myślicie, warto ? chodzi mi o sam produkt, dietę mam. Może lepiej kupić jeden produkt co zawiera prawie wszystko niż kupować białko, carbo, kreatyne itd. osobno ?
Wysłana -
Skoro masz diete to po co Ci ten produkt?
Wysłana -
kamilplnk
Skoro masz diete to po co Ci ten produkt?

i to jest slusznie postawione pytanie
Wysłana -
Żeby sobie życie ułatwić, zamiast kupować 5 supli po treningowych, wykorzystać jeden. Btw. pytanie dotyczyło opinii o produkcie a nie o tym czy mam to jeść czy nie ;)

Zmieniony przez - senod w dniu 2017-07-17 19:01:42
Wysłana -
niestety osobiscie nie mialem stycznosci, pierwsze widze, masz tyle produktow znanych marek na rynku, czemu akurat ten wybrales?
Wysłana -
lepiej bulka już kupić, tauryna kreatyna i kolagen będą zaniżały białko w w/w produkcie.
Wysłana -
Nic nie wybrałem, obiło mi się o uszy na siłowni, sprawdziłem produkt, skład, porównałem do innych gainerów. Zastanowił mnie środek: hydrolizowany kolagen, fitosterole, 3 kreatyny oraz bcaa, zacząłem się nad tym zastanwiać, stąd tez chciałem dowiedzieć się co o tym myślicie. Czy coś nowego(dobrego) czy po prostu ciekawy marketing :)

Zmieniony przez - senod w dniu 2017-07-17 21:33:28
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź