SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Masowac czy redukowac prosze o porade :)

Wysłana -
Tak jak w temacie, zwracam sie do was z pewnym problemem mianowicie zastanawiam sie co dalej zrobic ze swoja sylwetka. Dodam ze moj obecny staz treningowy na silowni wynosi 2 miesiace :D ze sportem zwiazany jestem cale zycie, z jednej strony wydaje mi sie ze powinienem jeszcze z 2 mies przymasowac ze wzgledu na braki w sylwetce z drugiej zaczynam sie zalewac.

wiek 18 lat
staz na silowni poki co 2 miesiace z dieta i CHYBA dobrze ulozonym podemnie planem treningowym

wzrost 176cm
waga 88,9kg :/
klata 108cm
ramie 37cm
przedramie 32cm
udo 64cm
pas 88cm (jak nie wiecej)
lydka l:43,5 p:45

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
przod

Wysłana -
tyl

Wysłana -
przod "napinka" ;)

Wysłana -
Należy przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej.
Wysłana -
zredukuj a później masuj
Wysłana -
wielkie dzieki za podpowiedzi, przekonaliscie mnie, zaczyne redukcje ;) boje sie tylko czy cos ze mnie po niej zostanie :D
Wysłana -
Redukcja. Jak zaczniesz masować to będzie tylko gorzej. Wytrwałości!!
Wysłana -
Za mną już 3 miesiace redukcji
aktualnie:
pas : 81
waga : 80,3
spadki w obwodach niewielkie jedynie nogi udalo sie sporo wyciac uda po 5/6 cm lydki 2cm caly czas trzymalem czysta miche (za wyjatkiem jednego cheat meala) caly czas miedzy 2,5-2,7 g bialka na kg masy ciala wegle nisko tluszcze srednio

I tu pojawia sie moje kolejne pytanie czy to juz odpowiedni czas zeby wchodzic na reversa i pozniej zaczac masowac czy dociagnac to dalej aktualnie 2346kcal mam w planach dwie opcje albo pociagnac redukcje jeszcze 4 tygodnie albo wchodzic na reversa ponizej zamieszcze aktualne fotki, prosilbym rowniez o opinie co zroilem dobrze a co nie tak podczas tych 3 mies pracy

Wysłana -
sparodiowana klatka bokiem

Wysłana -
takie dziwne cos ;d

Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź