SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masowac czy redukowac prosze o porade :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1925
Tak jak w temacie, zwracam sie do was z pewnym problemem mianowicie zastanawiam sie co dalej zrobic ze swoja sylwetka. Dodam ze moj obecny staz treningowy na silowni wynosi 2 miesiace :D ze sportem zwiazany jestem cale zycie, z jednej strony wydaje mi sie ze powinienem jeszcze z 2 mies przymasowac ze wzgledu na braki w sylwetce z drugiej zaczynam sie zalewac.

wiek 18 lat
staz na silowni poki co 2 miesiace z dieta i CHYBA dobrze ulozonym podemnie planem treningowym

wzrost 176cm
waga 88,9kg :/
klata 108cm
ramie 37cm
przedramie 32cm
udo 64cm
pas 88cm (jak nie wiecej)
lydka l:43,5 p:45

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1925
przod

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1925
tyl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1925
przod "napinka" ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Należy przeprowadzić redukcję tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93242 Napisanych postów 362725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663971
zredukuj a później masuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1925
wielkie dzieki za podpowiedzi, przekonaliscie mnie, zaczyne redukcje ;) boje sie tylko czy cos ze mnie po niej zostanie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 191 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4120
Redukcja. Jak zaczniesz masować to będzie tylko gorzej. Wytrwałości!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1925
Za mną już 3 miesiace redukcji
aktualnie:
pas : 81
waga : 80,3
spadki w obwodach niewielkie jedynie nogi udalo sie sporo wyciac uda po 5/6 cm lydki 2cm caly czas trzymalem czysta miche (za wyjatkiem jednego cheat meala) caly czas miedzy 2,5-2,7 g bialka na kg masy ciala wegle nisko tluszcze srednio

I tu pojawia sie moje kolejne pytanie czy to juz odpowiedni czas zeby wchodzic na reversa i pozniej zaczac masowac czy dociagnac to dalej aktualnie 2346kcal mam w planach dwie opcje albo pociagnac redukcje jeszcze 4 tygodnie albo wchodzic na reversa ponizej zamieszcze aktualne fotki, prosilbym rowniez o opinie co zroilem dobrze a co nie tak podczas tych 3 mies pracy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1925
sparodiowana klatka bokiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 59 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1925
takie dziwne cos ;d

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness_7

Następny temat

Nabieranie masy i efekty po 3 msc

Wiecej