SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa stoi

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, problem polega na tym ze wgaa i obwody stanely w miejscu po okolo paru miesiacach na poczatku waga leciala w gore wiec wydaje mi sie ze obwody chyba tez poszly w gore i teraz tak: trenuje 4x w tygodniu

Nogi
-Przysiady 5-6 serii - 70kg - 8 powtorzen 80kg-6 , 85kg - 6, 90kg - 3 powtorzenia
- martwy ciag na prostych nogach 5 serii - 65kg po 8-10 powtorzen
wykroki 3-4 serie
suwnica wypychanie nog - 4-5 serii po 15-20 powtorzen z progresja ciezaru

Klatka
Wyciskanie plasko 5- serii 60 kg 12 powtorzen 65kg- 10 powtorzen 70kg - 10 powtorzen 75kg 6 powtorzen 80 kg 3-4 powtorzenia
wyciskanie skos gora sztangielkami progresja ciezaru
rozpietki 4-5 serii staly ciezar
brama na dobitke 4 serie progresja ciezaru

Plecy + bic
Drazek 4-5 serii rozgrzewka 6-8 powtorzen
Wioslowanie sztanga 5-6serii progresja
przyciaganie linki wyciag dolny 4-5 serii progresja ciezaru
wyciag gorny 4-5 serii progresja ciezaru
biceps
siodemkowanie gryfem prostym 3-4 serie
uginanie o kolano 3-4 serie
mlotkowanie 3-4 serie
Barki + triceps
wyciskanie sprzed glowy sztanga siedzac 3-4 serie progresja ciezaru
podciaganie sztangi wzdloz do brody 3-4 serie
hantle bokiem 3-4 serie
triceps
prostowanie w opadzie tulowia hantlem 3-4 serie staly ciezar
pompki tylem 3-4 serie
wyciskanie hantla zza glowy oburacz 3-4 serie

Mm 180 cm wzrostu z 70 do 75 wbilem w okolo 3-4 miesiace pracuje, ale moja praca nie jest bardzo fizyczna, mozna powiedziec ze normalnie funkcjonuje - nie przemeczam sie w pracy. Praca po 8 godzin,i tu dziwie sie dlaczego waga nie idzie w gore mimo tego ze nie pracuje ciezko fizycznie,dlatego wydaje mi sie ze moja dieta nie powinna miec bardzo duzo kcal moje jedzenie wyglada tak ze jem 300 gryzu 750 g warzyw , okolo 600g mięsa,i dziwi mnie to ze waga stoi w miejscu? moze po prostu to zly plan treningowy? czy za malo jem? Prosze o porade gdzie lezy problem Na koncu dodam ze sila napewno ruszyla na plus gorzej z obwodami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Raczej złe odzywianie, trzeba by sprawdzić czego i ile dostarczasz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jw i do tego wyliczyc zapotrzebowanie Twoje na kalorie i czy dostarczasz wiecej niz powinienes bo bez tego masy nie bedzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skłony boczne tułowia z hantlami - zle ćwiczenie?

WHEY premium