SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Masa sam fat

Wysłana -
Witam zacząłem ćwiczyć 4 miesiące temu waga poszla mi z 72 na 83. miesiąc temu spr sobie poziom tkanki mialem17,8% dziś zmierzylem ponownie i wyszlo mi 19,8 % z tych pomiarów wychodzi na to ze doszlo mi 2kg tluszczu i stracilem 0,5 miesa a z pomiarow ciala ostatniego miesiąca wychodzi ...+1 biceps +2 klata +2 udo i + 1 lydka nic z tego nie rozumiem wyjani ktoś?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Jeżeli pomiar nie był wykonany profesjonalną aparaturę (zapewne nie był) to nie ma co w to wierzyć, większość takich rzeczy bazuje na ? no właśnie dobre pytanie, chyba na wadzę i stosunku do wzrostu, bo sam sprawdzałem parę razy i wychodzą kuriozalne wyniki, czy to opaską mierzącą bf czy też wagą, raczej warto patrzeć na lustro/wymiary/wyniki siłowe, reszta jest bardzo zmienna.
Wysłana -
nie znam sie ale aparatura była w siłowni wiec wydaje sie że powinna być profesjonalna. Dlatego moje lekkie zdziwienie że pomiary ciała na + brzucha tez nie mam zbyt bardzo podlanego a wychodzi że doszlo mi samego fatu i jeszcze mieso w dół. dzięki za odpowiedź
Wysłana -
Zdjęcia porównawcze i regularny pomiar obwodów.

Nie żadne Tanity.
Wysłana -
Patrz na zmiany w sylwetce + ewentualne pomiary . Wyniki z tanity są małowiarygodne
Wysłana -
Urządzenia tego typu niestety nie są miarodajne. Konieczne są pomiary obwodów ciała i zdjęcia sylwetki. Nie zmienia to faktu, że z takiego poziomu tkanki tłuszczowej masy się nie buduje.
Wysłana -
Wystarczy zjeść posiłek, wypić szklankewody i w yniki będa gorsze, zrobisz treningi i pomiary będą lepsze, tzreba w podobnych warunakch się mierzyć, najlepsze i tak są pomairy obwodów i lustro.
Wysłana -
Jeśli w 4 miechy przytyłeś 11 kg, to tam bardzo tłuszczu pewnie wpadło.

Zmieniony przez - xorton w dniu 5/19/2018 3:27:36 AM
Wysłana -
To rzeczywiście nie ulega wątpliwości. Nie na tym polega kształtowanie sylwetki.
Wysłana -
Tak jak poprzednicy - daruj sobie tego typu pomiary, gdyż nie są precyzyjne. Istotna jest ogólna kompozycja sylwetki, obwody jak i estetyka. Waga sama w sobie jest kiepskim wyznacznikiem.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź