sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Odchudzanie i forma po męsku

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Masa nr 2 na poważnie

Wysłana -
Witam, Trenuje nie cały rok. 3 miesiące to kalistenika w domu, 8 miesiecy w domowej siłowni. Zrobilem nie wiedząc rekompozycje przez pierwsze 3 miesiące stażu. Potem dowiedziałem sie o diecie "jedz co chcesz" i przeszedłem na masę ale nie wyliczając swojego makro bo wtedy myślałęm ze 3000 kcal to nie dużo patrząc się na inne osoby które jadły po 4500kcal no i sie zalałem, potem zszedłem na niższe kalorie ale ciągle byłem na masie trwało to mniej więcej 5 i pół miesiąca. Potem wszedłem na redukcje gdzies na 2,5 miecha z myślą że wytnę i przejdę na kolejną masę, Tak zrobiłem ale zauważyłem że mam za mało masy mięśniowej żeby wycinać do niskiego bf (wiem dla was to proste dla mnie już też). Więc zrzuciłem 5 kg odsłoniła się kratka lecz kiedy zmierzyłem biceps i było 1 cm mniej. Zakończyłem redukcję. Na masie jestem już 2 tygodnie (reverse diet). Na początku dodałem koło 250kcal i odczekałem 2 tygodnie ruszyłem sie 0,4kg i właśnie dziś dodałem 200 kcal z węgli i tłuszczu. W jeden dzień w tygodniu zamieniam węgle na tłuszcze. Planuje ciągnąc tą masę do kwietnia/maja chyba że sie nie uleje tak strasznie to pociągnę ją dłużej. Licze na 7-10kg na +. Zamierzam wrzucać posty regularnie aby poczuć jakiś obowiązek. Pozdro :D

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witam na forum
Powodzenia życzę i dodaje do powiadomień
Wysłana -
Powodzenia! Będę śledził
Wysłana -
IF to bedzie?
Wysłana -
Po części tak ale wiadomo że nie będę jadł samych fast foodów to bedzie dieta jak dotychczas czyli mniej wiecej 70/30 czyli będę sięgał po to co lubięale nie będe tego wykorzystywal :D
Wysłana -
IF nie ma za wiele wspólnego z fast foodami
Wysłana -
Dawidzior123
Po części tak ale wiadomo że nie będę jadł samych fast foodów to bedzie dieta jak dotychczas czyli mniej wiecej 70/30 czyli będę sięgał po to co lubięale nie będe tego wykorzystywal :D

Chyba pomyliłeś trochę pojęcia.
Podaj makro, plan treningowy, wymiary to coś się dowiemy o Tobie

Zmieniony przez - Mosto w dniu 2016-08-09 06:20:06
Wysłana -
Chodziło chyba o IFFYM? Też IF na początku :D

Mimo wszystko będę śledził i wytrwałości :)
Wysłana -
IF - protokol zywieniowy polegajacy na wprowadzeniu okresowego postu i krotszego okna zywieniowego
IFFYM - startegia zywieniowa polegajaca na jedzeniu wszystkiego byle spasowalo sie w makro
Wysłana -
Tak bede prowadzil IFFYM jak dotychczas troche pomyliły mi sie pojęcia, przepraszam za pomyłkę.
Wysłana -
Jak kolega prosił:
Makro: B:159 WW: 351 T: 57 2550 kcal
PLAN :

PONIEDZIALEK:
Martwy 5x5
siady 5x5
sztanga wycisk 5x5
wiosłowanie 3x8
zołnierskie 5x5
biceps młoty 3x8
triceps za głowy 3x6