SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa mięśniowa.

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 560
Cześć mam 16 lat 170cmi ważę 51kg wzrostu i chciałbym przytyć oczywiście nie w tłuszcz tylko zaokrąglić mięśnie.Chce zacząć ćwiczyć , oczywiście nie tak intensywnie bo jeszcze rosnę :).I tak chciałbym się was spytać bo bez diety to zero osiągnięć co dodać do posiłków np. ryż,jajka itp.Wiadomo , sam sobie nie zrobię takich oryginalnych posiłków więc będę się stosował "JEDZ CO CHCESZ NA MASIE".Jestem bardzo szczupły i nie odpowiada mi to.Posiadam 2x hantle z 20kg nakładu , sztangę prostą.Z góry dzięki! :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Odżywianie to nie jest 'jedz co chcesz na masie'. Co to w ogóle za pojęcie? Tak to możesz nabrać wody i tłuszczu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 560
no to w tak młodym wieku jak to zrobić jakieś wskazówki? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 560
no mi chodzi jedz co chcesz nie tam jakies chipsy,cola itp tylko np, ryz jajka wiesz o co chodzi zeby takie koszty nie byly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 560
Kolego pomożesz ułożyć diete z tego?Chodzi mi o proste posiłki typu omlet,jajecznica,płatki owsiane itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Spróbuj sam coś ułożyć. Oblicz zapotrzebowanie kaloryczne, rozpisz sobie makroskładniki (białko, węglowodany, tłuszcze) wrzuć tutaj i ocenimy.
Daj coś od siebie, przyłóż się, poczytaj.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 560
Ok dam z siebie tyle ile będę mógł :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 560
możesz mi tylko napisać ile mg tłuszczy białka węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
na poczatek mozesz jes zdrowo na oko, jak nie zauwazysz różnicy, to patrzysz w zeszycik czy u siebie na profilu wklepujesz dietę, dzisiaj były 3 jajaka nic nie idzie to dodam jeszcze jedno, dzisiaj było 200g ziemniaków to sobie dodam jeszcze 50.

Posiłki nie muszą być trudne,
1 jajeszczica z razowycm chlebem, pomidor
2 w szkole, serek wiejski, orzechy, razowiec, warzywa
3 obiad, pierś z kurczaka, ziemniaki + surówka + oliwa z oliwek
4 ryż brązowy reszta kurczaka z obiadu = warzywa

to tak przykładowo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 560
http://static.pokazywarka.pl/i/6939800/436832/dieta-2016-09-24.jpg nie mam rozmieszczonych ale mniej wiecej koło zapotrzebowania jestem w ukłądaniu beznadziejny :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
ten crosaint zbędny niepotyrzebie ładujesz w siebie 30g cukru i 20g słabej jakości tłuszczy.

Wiadomo jak raz go w tygodnmi zjesz to sie nic nie stanie, młody jesteś a chęć na słodycze pewnie również, ale codziennie nie stosowałbym takich praktyk.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-09-24 23:53:51

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ekstrakt z Aceroli

Następny temat

Ktore rekawice bokserskie kupic?

WHEY premium