SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa jak szla blyskawicznie do gory, tak i sie zatrzymala. POMOCY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246
Witam. Jestem na cyklu bold+tessc cypionat. Wchlonolem juz po 20ml tego tematu i zrobilem na tym 13kg bardzo dobrej jakosci miesnia. Twardy jak skala. Chcialem dociagnac do 12 tyg. jeszcze po jednym flakonie ale zauwazylem ze masa juz nie idzie do przodu. Oba flakony sa phoenix laba. Jem tez winko atomic laba 50mg/dzien. Soki przyjmowalem 600mg/tydzien teraz zwiekszylem na 900, tylko cypionat zamienilem na mixa. Czy juz nie warto bic tego dalej i sie odblokowac?? Z gory dziekuje za odpowiedzi.

"Plecy same sie nie zrobia"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
13kg nice! o takie efekty to tylko się modlić ;p mam takie małe pytanko, prośbę właściwie ale to już na priv jak możesz napisać czy coś na komunikatorku 9161752 Klimakoks

Zmieniony przez - FormadeuS w dniu 2010-09-10 12:54:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokoncz cykl tak jak miales i sie odblokuj... 13 kg przytyles i ci jescze malo? nie przesadzaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 854
Nie zawsze waga jest miarą postępów, ja też bym dokończył i się wyblokował, ciekawe ile z tych 13kg zostanie. Nie wiem w którym tygodniu jesteś ale ja czasem biorę novedex przez tydzień w połowie cyklu albo jak masa staje, pozdrawiam

mors certa hora incerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie licz juz na progres a raczej na poprawe sylwetki, swoja droga 13kg na boldzie i cypku w rozsadnej dawce to wynik zayebisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 719 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7446
13kg to duzo w chooooj wiec dokoncz zaplanowany cykl a i patrz w lustro :)

,,Suck It Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1579
Wchlonolem juz po 20ml tego tematu i zrobilem na tym 13kg bardzo dobrej jakosci miesnia. Twardy jak skala.

chyba kurva kpisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sqrwiel ty masz wyjepke dlatego nie zrobiles 13kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246


Wiem, ze to za***.scie duzo bo kolezka zawodowy mi to powiedzial, ze ze mnie ***.ny genetyk ;] rok temu robilem cykl na dece+omka do tego pod koniec stanazol razaka i waga tez stawala po 13kg. Z tym ze zeszlego roku dalem dupy bo nie odblokowalem sie i troche imprezowalem i wszystko spadlo po paru miesiacach. Stanazol razaka bardziej mnie lupal niz winko atomiclaba tzn wieksze przyrosty sily byly. A co radzicie na zime jakiegos cyklonika?? Dla niedowiarkow zdjecia jak wyglondalem przed i po cyklu.

"Plecy same sie nie zrobia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246


1

"Plecy same sie nie zrobia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246


2

"Plecy same sie nie zrobia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 246


3

"Plecy same sie nie zrobia"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP z IP szybka rada

Następny temat

anapolon-ktory najpewniejszy?

WHEY premium