SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa i redukcja czy rekompozycja ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moje pytanie to czemu większość osób zalewa się na masie a potem to zrzucają na redukcji
Nie jest lepiej stopniowo zwiększać masę nie zalewając się przy tym ?
Mam 16 lat,ważę 64 kg i mam 174 cm.I stopniowo zwiększam swoją masę dbając o to by była to masa beztłuszczowa.I teraz się pytam czy dobrze robię czy może jednak lepiej jeść niewiadomo ile kcal,szybko podbić wagę i się zalać a później to zredukować ??
Gdyż chcę aby ta masa była skuteczna lecz wolałbym się nie zalewać

Moje zapotrzebowanie to 2900 kcal i jem dziennie 3200 kcal noi nie wiem czy lepiej utrzymywać te 3200 kcal a z czasem podbić do np 3500 kcal czy może lepiej jest wcinać 4500 kcal,szybko przytyć w tym też tłuszczowo i potem zrobić sobie redukcję i zrzucić tłuszcz jedząc z deficytem kalorycznym

co sądzicie ?

Zmieniony przez - Tajemnica w dniu 2013-12-06 19:40:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
najlepiej budować czystą masę mięśniową.
Zachęcam do skorzystania z pomocy specjalistów z zakresu odżywiania i treningu.
Przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie.
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje endomorfika, [IF] Do oceny i co zmienic.

Następny temat

Jestem nowy i proszę o pomoc!

Wiecej