SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy rzeźba? Zdjęcia.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5904

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 251
W takim sposób. Czyli jeśli chce zyskać masę mięśniową najlepiej robić progres z ciezarami. 3 razy po 10-12 powtórzeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Zakres powtórzeń ok 10 jest w porządku i tak jak piszesz istotne jest dokładanie ciężaru, aby ten progres ciężarowy bym zachowany w podstawowych ćwiczeniach.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 251
Rozumiem. Już wszystko. Więc nie pozostaje mi nic innego jak wziąść się znowu do pracy z nową dieta. Ostatnie pytanie. Biorę również kreatyne w dni treningowe. Czy cardio robić zawsze po sesji mięśniowej z ciezarami. I jeśli tak to jaki czas? Do tej pory robiłem 9 mintut - 5 km na rowerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
SrAndrws85
Rozumiem. Już wszystko. Więc nie pozostaje mi nic innego jak wziąść się znowu do pracy z nową dieta. Ostatnie pytanie. Biorę również kreatyne w dni treningowe. Czy cardio robić zawsze po sesji mięśniowej z ciezarami. I jeśli tak to jaki czas? Do tej pory robiłem 9 mintut - 5 km na rowerze.


Pytanie w jakim celu chcesz robić te aeroby po treningu?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 251
Spalanie tłuszczu, poprawa brzucha i boków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Jeśli chcesz spalić tłuszcz to musisz być na deficycie kalorycznym na dodatnim bilansie ciężko to uzyskać.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 251
Rozumiem. Czyli obecną dieta jestem w stanie to zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Myślę, że tak często jeśli dieta jest w okolicach utrzymania da się zrobić lekką rekompozycję czyli utrzymujesz obecną masę mięśniową lub delikatnie wzrasta, a poziom bf się poprawia. Trudne ale do uzyskania.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 251
Dziękuję Ci za każdą radę i pomoc. Jestem bardzo wdzięczny. Będę śledzić na bieżąco moje wyniki i pomiary. Bardzo dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Nie ma problemu w razie jakichś pytań czy wątpliwości pisz jak będę mógł to pomogę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skok z miejsca wzwyż.

Następny temat

[BLOG] Moja kręta droga do bycia dzikiem :)

WHEY premium