SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa czy redukcja?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam pewien nietypowy problem. Przy wzroście 171, ważę 68, wiek 15. Większość to tłuszcz na brzuszku, jednak trenuje Muay Thai 3 razy w tygodniu i na siłce jestem raz na tydzień, nie wiem co będzie dla mnie lepsze, stracić parę kg aby zrzucić tłuszcz, czy utrzymać się i cisnąć mięśnie, a może jeszcze trochę masy dobrać. Myślalem jeszcze żeby trochę schudnąć tak do 64,63 a potem masę robić od nowa ale tym razem na białku :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
witaj, po pierwsze musisz wiedziec, ze masy nie robimy na bialku to tylko uzupelnienie diety, ktore nie przeklada sie w zadnym stopniu na przyspieszenie budowy muskulatury. liczy sie calkowita podaz kaloryczna w ciagu doby.

co do treningowego celu, daj foto sylwetki obecne, to zobaczymy co podpowiedziec
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53175 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400620
Zdecydowanie wrzuć foto poglądowe przodem, tyłem, bokiem by było widać ile tego tłuszczyku jest

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jesteś w takim wieku że w ciągu roku sylwetka się moze drastycznie zmienić, trenuj, dobrze siedożywiaj i powinno wystarczyć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fotki :)







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Daj zdjęcia z dalszej perspektywy bo po tym pierwszym to tylko redukcja przychodzi na myśl a po ostatnim już trochę mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasne, będą jutro. Dodam że w pasie wychodzi mi 88cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
ja bym szedl z redukcje

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ja podobnie skoro w pasie prawie 90 cm a masy mięśniowej szczególnie za wiele nie ma , pokaż jeszcze te zdjęcia ale wyjdzie że jednak redukcja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12016 Napisanych postów 160343 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234078
nawet obstrach**ac od pomiarow, tutaj trzeba poprawic wrazliwosc na inse, bo widac, z wiekszosc fatu gromadzi sie wokol pasa, stad bedzie problem na tym poziomie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uznałem, że nie ma sensu robić więcej fotek, bo jednak jest ten tłuszcz i redukcja jest konieczna, ale przeraziłem się teraz z tą poprawą wrażliwości na insę, co to znaczy do końca?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu diety redukcyjnej - rekompozycja

Następny temat

Skok w dal z miejsca

WHEY premium