SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa carb cycl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
No więc potrzebuję porady w jakie suple by się tu można było zaopatrzyć aby budować najczystszą masę jak się tylko da. Ten cykl masowy będzie trwał tylko miesiąc bo jest to przerywnik w redukcji ale chciałbym wyciągnąć z niego jak najwięcej.
Suple jakie mam - Xpand stary(kupiłem bo była wyprzedaż ), NOZ Full Throttle.
I teraz myślę że Xpand zdecydowanie za mocny - nigdy nie tykałem stacków kreatynowych, więc lepiej zostawić na później. NOZa chciałbym w końcu zeżreć, bo trochę leży i teraz tylko pozostaje kwestia co do niego dołożyć. Może CP? Albo jakiś inny stosunkowo dobry i niedrogi stack, bo będzie to mój pierwszy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4102
CP na pierwszy raz będzie bardzo dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
No i myślę, że dawkowanie prosta rzecz. CP rano codziennie i po treningu, zaś NOZ tylko przed treningiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
takie dawkowanie jak podałeś jest ok, nie łudź się też że zbudujesz super suchą masę w miesiąc czasu:/ nie da się, wszystko też zależy od prawidłowego odżywiania i dobrego treningu nie od supli, pamiętaj o tym;)

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1643 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16475
Ekhem ja trenuję już od 2 lat więc doskonale wiem na czym to wszystko polega Myślisz że początkujący by się brał za Carb Cycling?
Chodzi o to że wychodzę z pułapu redukcyjnego na pułap masowy, organizm jest odzwyczajony od nadmiaru kcal co zaowocuje prawdopodobnie kopem anabolicznym który chcę maksymalnie wykorzystać. Oczywistym jest że nie zrobię 3 kilo czystej masy w miesiąc, ale gdybym zrobił 2 to byłbym za***iście zadowolony
A poza tym wydałem w całym swoim życiu na suple które zżarłem może z 200 zł Więc jak mój organizm widzi kreatynę to się jeszcze zastanawia co to jest

Zmieniony przez - Granathar w dniu 2009-11-29 11:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
wrzuć sobie Cp+ NOZ i przy dobrej misce będziesz zadowolony;)

żeby rosnąć to trza umić;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

(początkujący) jaki srodek na mase i siłe??

Następny temat

absolute acai berry-spalacz

WHEY premium