SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa Masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 47
Na wstępie sorka że w tym temacie ale nie mogłem znalezc tematu masa. Mężczyzna, wiek 24, wzrost 201cm, waga 85kg. Ektomorfik. Chce wejść na masę i przytyć trochę, już wcześniej mi się to udało bo przytyłem do 96kg ale wtedy miałem więcej czasu na jedzenie a teraz jest ten problem że nie mam czasu na jedzenie ale potrafię zmieścić duże ilości i Moje pytanie brzmi czy będzie dobrze i w niczym to nie przeszkadza jak spożyję w dniu posiłki składające się z 600g platkow owsianych 200g masla orzechowego 1.6l mleka 120g odżywki białkowej będe miał to rozbite na dwa posiłki, jedynie ewentualnie coś przed snem jeszcze zarzucę jakiś twaróg z oliwą, makrosy jest to 4.5 tys kcal, 140-160 g białka,80-100g tłuszczy,450wegli
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699307
zdecydowanie będzie źle
trzeba odżywiać się zdrowo a nie „tuczyć się „
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Organizm pewnie nie wytrzyma takiej ilosci pąłtków owsianych, błonnika i się zbuntuje, same kalorie to nie wszytsko

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Zaszkodzi. Jesli nie od pierwszego dnia, to w dłuzszej perspektywie czasowej na pewno.Nie rozumiem zupelnie traktowania swego organizmu jak potencjalnego tucznika i pozbawiania się jakiejkolwiek przyjemności z jedzenia.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Sugeruję zrobić to tak, jal należy. Zacznij od wypełnienia ankety działu.

http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2018-01-13 11:16:52

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się.

Bardzo szybko mogą pojawić się problemy w obrębie mikrobioty jelitowej, co może nieść za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Radzę zrewidować swoje podejście do diety, gdyż tego typu praktyki stanowią wysokie ryzyko dla Twojego zdrowia. Mało tego, kilogramy nie mają znaczenia - wygląd sylwetki przypominający ulanego kloca (przepraszam za frazes) nie ma nic wspólnego ze zdrowiem jak i umięśnioną, atletyczną sylwetką.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-13 11:40:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 47
Dzieki za odpowiedź. Ja wcześniej jadłem, można powiedzieć gorzej bo np. Gotowałem cala paczkę 500g makaronu i do tego 600g mięsa mielonego i to zjadałem na raz. Albo 6 tortilli dużych z 600g kurczaka i z całym majonezem 400g. Takie posiłki były ale też wczesniej jadlem zaczynając dzień od jajek z pieczywem potem jakieś owsiane z białkiem. Słodycze też normalnie jadłem, jadlem ogólnie wszystko ale makro się zgadzało. Trzymałem tak z 3miesiace. Dobrze się czułem nic mi nie bylo nie dolegało. Wpadlo z 11kg wiaodmo ze to nie sama waga mięśniowa. Ale tego tłuszczu też po mnie nie było widac bo kratę na brzuchu nadal mialem ale bylo widać po wymiarach bicepsa itp i po zdjęciach przed i po ze juz jest inaczej. Mam 201cm wzrostu na ten korpus na prawdę trzeba trochę wrzucić. Doradźcie jak mogę jeść szybko i zdrowo okolo 500g węgli żeby nie męczyć się nad 6-7 paczkami ryżu, bo czas mi na to nie pozwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Objętość posiłków i ich ilość nie ma znaczenia, o ile organizm się nie buntuje. Natomiast negacja tej diety nie dotyczyła podziału tego na dwa posiłki, a monotonii i doboru produktów. 11 kg w 3 miesiące, to nie jest robienie "masy", tylko otłuszczanie się w zastraszającym tempie. Kilogram masy mięśniowej miesięcznie, to rewelacyjny wynik. Policz zapotrzebowanie, porównaj z aktualną podażą kalorii, jeśli są to wartości podobne, dodaj 300 kcal i obserwuj sylwetkę. I uzbrój się w cierpliwość.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 47
Ktoś jeszcze się wypowie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna Za mało białka?

Wiecej