SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Masa

Wysłana -
Cześć, jak się nie zalać bardziej na masie?
otóż ważę 80kg(zaczynałem od około 67) przy wzroście 177, a chciałbym masować jeszcze 3 mieś.Dodam, że ćwiczyłem bez diety(od dziś liczę kalorie)
pas około 92, lecz jednak chciałbym kontynuować masę czy dam rade nie podlać się jakoś "mega" będąc na diecie(?), a w wakacje redukcja ?. Co o tym myślicie ?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Odpowiedni bilans kaloryczny i się nie zalejesz, sporo zależy od tego jak wyglądasz obecnie. Moze już jest taki etap że pora zredukować coś a nie w masę dalej brnąć.
Wysłana -
Musisz pilnować michy żeby nadmiar nie był za duży, jednocześnie porządny trening i nie powinno Cię podlać bardziej choć 92 w pasie to już nie mało.
Wysłana -
dodam jeszcze, że powinieneś zwracać uwagę na jakość tego co jesz
Wysłana -
92 przy wzroscie 177 to znak ze czas na redukcje wrazliwosc na insuline lezy i konieczne jest zbicie fatu w dol
Wysłana -
3100kcal będzie odpowiednie?(oprócz szkoły, siłowni 4x w tygodniu nic nie robię)
Wysłana -
a jak wskazuje kalkulator?
Wysłana -
Matinho1
3100kcal będzie odpowiednie?(oprócz szkoły, siłowni 4x w tygodniu nic nie robię)

Wrzuć swoje aktualne dane do kalkulatora i od razu dostaniesz orientacyjny wynik jaki musisz przyjąć na start.
Wysłana -
Przy pasie 92 jednak zapomniałbym o masie i jednak podciął i to sporo. Przy tym wzroście (mam tyle samo) 92 w pasie to już jest bardzo dużo. Weź się za redukcję to pod koniec lata już jakoś będziesz wyglądać i będziesz mieć wyjście pod masę na następny okres czasu
Wysłana -
Panie daj pan spokój na koniec lata? Przecież sezon urlopowy już niedługo więc przydałoby się szybciej
Wysłana -
Czasu jakoś dużo nie zostało, a jednak pas wskazuje że albo są ogromne mięśnie brzucha i prostowniki, albo balast jest spory
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź