SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776895
Nie waż się codziennie bo to do niczego nie prowadzi bo 100g to błąd pomiaru bądź "normalna" różnica. Ważyłeś się o tej samej porze na czczo?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1788
rion10
Nie waż się codziennie bo to do niczego nie prowadzi bo 100g to błąd pomiaru bądź "normalna" różnica. Ważyłeś się o tej samej porze na czczo?

Tak, codziennie rano.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776895
Matinho1
rion10
Nie waż się codziennie bo to do niczego nie prowadzi bo 100g to błąd pomiaru bądź "normalna" różnica. Ważyłeś się o tej samej porze na czczo?

Tak, codziennie rano.


To waż się co tydzień to taki okres, w którym drastyczne zmiany nie zajdą ale łatwiej je będzie ocenić czy zmiany idą w dobra stronę.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jw, z dnia na dzien ciezko powiedziec cokolwiek
nie napalaj tez sie na sama mase ciala, trzeba oceniac wyglad sylwetki, jak sie poprawia pomimo, ze waga ucieka, to jak najbardziej opcja bedzie pozadana
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Dalej nie wrzuciles zdjęcia, a 92 w pasie przy tym wzroście wcale nie sugeruje potrzeby kontynuowania masy. Dobudowanie tkanki tłuszczowej będzie pozornym, wagowym sukcesem, a w rzeczywistośc przedłuzy kolejna redukcję. Błedne koło.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1788
deja vu
Dalej nie wrzuciles zdjęcia, a 92 w pasie przy tym wzroście wcale nie sugeruje potrzeby kontynuowania masy. Dobudowanie tkanki tłuszczowej będzie pozornym, wagowym sukcesem, a w rzeczywistośc przedłuzy kolejna redukcję. Błedne koło.

Jestem zbyt nieśmiały, żeby wrzucić zdjęcie, ale skoro widać mi abs po napięciu brzucha, to nie jest tak żle(pomijając lekka oponkę :D)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Z twarzą nikt nie karze Ci wrzucać fotek.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1788
anubis84
Z twarzą nikt nie karze Ci wrzucać fotek.

Mówię ogólnie.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776895
Matinho1
deja vu
Dalej nie wrzuciles zdjęcia, a 92 w pasie przy tym wzroście wcale nie sugeruje potrzeby kontynuowania masy. Dobudowanie tkanki tłuszczowej będzie pozornym, wagowym sukcesem, a w rzeczywistośc przedłuzy kolejna redukcję. Błedne koło.

Jestem zbyt nieśmiały, żeby wrzucić zdjęcie, ale skoro widać mi abs po napięciu brzucha, to nie jest tak żle(pomijając lekka oponkę :D)


Zdjęcie można wrzucić z zasłoniętą twarzą zawsze jeśli jesteś nieśmiały
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
jw a nawet mozemy usunac jak juz sprawdzimy w czym problem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masywnie zbudowane dolne partie ciała oraz drobne górne partię.

Wiecej