SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
Witam. Mam takie pytanie czy przy spożywaniu gainera i bardzo żadkim trenowaniu jest szansa na zrobienie masy ? I jeszcze jedno miałem ostatnio taki problem ze jak spożywałem białko real masa to miałem biegunkę przez kilka godzin po czym się dowiedziałem że białko jest przeterminowane pół roku czyja to może być wina daty ważności, organizmu czy to jest kwestia przezwyczajenia się ?


Zmieniony przez - taktoon123 w dniu 2018-08-13 16:10:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
taktoon123
Czyli jak będę 3 razy lekko trenował na hantlach i jadł gainer to tylko będę gruby ? Bez treningów na siłowni się nie obejdzie ?



moze tak byc, jednak sytuacja z odzywianiem wyglada tak, ze nawet jedzac gainera i bedac na minusie kaloryczym mozna nawet schudnac
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
witaj, jezeli dieta bedzie prowadzona z dodatnim bilansem kalorycznym to przytyjesz
jednak nie bedzie to masa miesniowa, a po prostu bedziesz gruby, skoro nie masz czasu trenowac
co do biegunki faktycznie moze byc to wina daty waznosci produktu
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Chcesz budować mase mięśniowa to trenuj wg planu systematycznie i prowadź odpowiednia diete . Sam proch tutaj nic nie zdziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Bez treningu pójdzie w masę ale tłuszczową, wina moze być przeterminowania albo nietolerujesz laktozy, z tym że real mass to gainer a nie białko
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
faktycznie, chyba ze mial na mysli produkt firmy real pharm i po prostu sie pomylil%) jednak jak lecial gainer po terminie to tez moze byc roznie z jego strawnoscia
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
U góry opakowania pisze real pharm a na środku dużymi literami real mass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
czyli masz gainera, odzywke bialkowo-weglowodanowa, nie jest to bialko, jako tako

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
A co mam sb kupić ? Możesz podać jakaś nazwę dobrą mam 200 zł do wydania bo widzę że w sklepach jest dużo rodzaju gainerów a ja za bardzo nie orientuje się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699678
Kup sobie ryżu i jajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
czyli rozumiem, ze chcesz kupic gainera? nie bialko?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 37
No żeby było najleosze na masę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko dla kalitenika

Następny temat

Co dla piłkarza?

WHEY premium