SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masa, a wydajność mięśni.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1506

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Zakładam ten temat z pytaniem czy masa mojego organizmu wpływa na wydajność mięśni. Np. moja masa to 65kg przy wzroście 190 cm i wyciskam na sztandze prostej na ławeczce prostej 66,5kg a mój kolega waga 82kg i 190 cm wzrostu wyciska na tej samej sztandze po 85kg i z tond nasuwa mi się pytanie czy moje mięśnie są mniej wydolne od jego (ponieważ moja waga jest mniejsza) i czy przy mojej aktualnej masie jest możliwe wyciśnięcie większej ilości ciężaru np. 150% mojej masy czyli 92kg? Mój staż na siłowni to 6 mc po 4 razy w tygodniu po 2/3 godziny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
to ile wyciskasz na raz zależy od:
-wyćwiczenia
-genetyki
-wagi ciała (rodzaj siły który przypada na 1kg masy ciała)
-techniki
-stażu

nikt Ci nie powie czemu on wiecej wyciska. Mozna przypuszczać że dlatego, iż ma większa mase ciała albo dłuższy staż.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Czyli jeśli będę trzymał swoją masę ciała to mogę w pewnym momencie osiągnąć limit i moje mięśnie nie będą w stanie przy obecnej masie wyprodukować większej ilości energii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86829
Nie ma szans, bez masy nie ma siły i odwrotnie. 65-85 kg to

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
na początku, gdy zaczynamy chodzic na siłownie - rośnie siła (masa wolniej)
potem siła ustaje rosnąć w tym tempie i zaczynamy rosnąć (fizycznie)

wiec jak bedziesz cwiczyl to nie mozliwym jest abys przybierał w siłe bez masy (moze troche)
beda to tylko tendencje miesni do szybszego kurczenia sie.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Dzięki za odpowiedz to mi wystarczy.
P.S.
Od marca zaczynam dietę na masę i zakupuje Gainera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
kupi gainera i bedzie wielki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
A i takie pytanie o mase. Jak kupie gainera 10 kg Whey pro gainer 1 to ile maxymalnie mogę przytyć? Potrzebuję 15kg wiem że tyle z tym nie przytyje ale z 8 by się przydało. Co o tym sądzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
kup se diete lepiej

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
wlasnie zainwestuj w diecie zamiast glupiego gainera,nie dosc ze to chemia i szama w proszku to 2 kg jak ci przyjdzie na wadze to bedzie dobrze,lepiej za te pienaidze co bys wydal na gainera wykorzystaj na diete na jesz sie,nauczysz sie zdrowo odzywiac a waga pojdzie szybko, ja np na diecie ost prawie 3 kg w 6 tyg .. pomysl troche pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 890
Spoko. Jeszcze tylko pytanie ale to już do koszykarzy. Czy opłaca mi się przybrać na masie? Gram na pozycji SG, umiem przeciskać się pod kosz dlatego przydałyby się wsady opanować (brakuje mi 5 cm aby objąć obręcz obiema rękami. Dlatego czy jak przybędę na masie to przy treningu nóg wyskok mi się poprawi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan "masowo-siłowy" do oceny

Następny temat

Plan treningowy do sprawdzenia

WHEY premium