SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masówka do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4328
Nie chcę być pedantyczny w sprawach diety bo jednak szkoła i czas nie pozwalają na sporządzanie bardziej skomplikowanych posiłków Do tego dochodzą jeszcze warzywa i owoce, których nie zamieściłem w rozpisce bo nie wiem kiedy dokładnie i co będzie w domu do wszamania Ujdzie w tłoku?

Nic się nie spełni, jeżeli nie jest pierw marzeniem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 620
Rewelacja.

Thinking is everything.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
zdecydowaie czyteniej byłoby gdybyś wrzucił podsumowanie kcal bo te wartości obok tylko rozpraszają.
co do diety maragaryna out zamieniasz na orzechy włoskie
do wyrzucenia także słonecznik nie są to zdrowe tłuszcze
mniej prochu stanowczo
podsumowania brak

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4328
A co zamiast prochu i o jakiej porze? Nie przychodzi mi nic na myśl aby to zamienić. Białko, które znajduje się w posiłku w szkole jest dodatkiem 'do smaku'. A dodałem tyle carbo i białka ponieważ chcę zachować dodatni bilans kcal i muszę czymś to uzupełnić, a nie przychodzi mi nic takiego do głowy. Moje zapotrzebowanie kcal to ~4000kcal, b/t/w 2,5g/1,2g/reszta węgle. Słonecznik mogę zastąpić rodzynkami? Co i kiedy w takim razie zamiast prochu mogę dać?

Nic się nie spełni, jeżeli nie jest pierw marzeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4328
Podsumowanie do przedstawionej wyżej rozpiski:
3955kcal
203g białka
566g węglowodany
98g tłuszcze

Nic się nie spełni, jeżeli nie jest pierw marzeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
waga wzrost wiek??

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4328
85kg, 190cm, 16 lat

Nic się nie spełni, jeżeli nie jest pierw marzeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5524
Jak dla mnie z posiłku przed treningowego to carbo zbędne, jeśli już trzeba Ci tyle kcal to zamiast tych węgli dołóż kcal z tłuszczu, reszta wygląda ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4328
Trochę to zmodyfikowałem.Czy teraz jest ok? Zmienić coś jeszcze?

3955 kcal
228g białka
106g tłuszcze
522g węglowodany

Nic się nie spełni, jeżeli nie jest pierw marzeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 214 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4328
zapomnialem usunac slonecznika. Zamiast jego są rodzynki 30g (b/t/w 1/0/19 ; 83 kcal)

Nic się nie spełni, jeżeli nie jest pierw marzeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
niałka jest sporo za dużo a słonecznik jak piszesz
rodzynki nie są wymiennikiem słonecznika!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gruby 14-latek szuka pomocy :)

Następny temat

pomoc przy nabraniu masy

WHEY premium