SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzenie przytyć 8-10 kg ! kto pomoże? :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
Witam serdecznie wszystkich większość marzy o tym aby schudnąć moim celem jest przytyć
W końcu postanowiłam wziąć się za siebie i postarać się aby lepiej wyglądać w lato no bo przecież nóżki jak patyczki za ładnie się nie prezentują


****DANE PODSTAWOWE***************************************

NICK:laura.ed
WIEK: 20 lat

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 51 kg
WZROST: 172
OBWÓD RAMIENIA: 25cm
OBWÓD ŁYDKI: 31 cm
OBWÓD UDA: (pod pupą) 50cm
OBWÓD BIODER: 85 cm
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA:72 cm
OBWÓD TALI: 68 cm
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 81 cm

****CEL*************************************************
CO CHCESZ OSIĄGNĄĆ PO PRZEZ DIETĘ I TRENING: Przede wszystkim chcę przytyć z 8-10 kg aby w końcu czuć się dobrze we własnej skórze lekko umięśnić ujędrnić ciało najbardziej chodzi mi o nogi i pupę bo tu jest największy problem.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE:-
PRZEBYTE KONTUZJE:-
WADY POSTAWY: skolioza
ALERGIE: -
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: -
CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ: TAK
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE: NIE
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA: NIE

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: NIE
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO): Bodajże 2 lata temu ćwiczyłam oraz stosowalam diete na przytycie udało mi się przytyć jakieś 5 kilo dosyć szybko umięśniły mi się nogi i podniosła pupa a ćwiczyłam jedynie w domu 4x w tyg
CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ: Przy obecnej diecie moja waga się nie zmienia.

****SPRZĘT**********************************************
hantelki 6 kg i 10 kg

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: NIE, aktualnie nie mam możliwości wykupić karnetu na siłownie.

Proszę was o pomoc w przytyciu nie wiem ile kcal powinnam dokladnie jeść ale z moich obliczen przy wysilku 3x w tyg przykladowo powinnam jesc chyba okolo 2700kcal ? I jak ulożyć dobrą diete aby w koncu coś ruszyło




1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10
Cześć. Tak jak tu kolega pisze, musisz zacząć od wiekszej kaloryczności potraw. Zacznij też ćwiczyć z ciężarami, to pozwoli Ci nabrać mięśni. Rób mniej ćwiczeń typu cardio a więcej siłowych i stabilizujących. Zawsze po aktywności fizycznej zjedz posiłeg bogaty w węglowodany, bo tylko dzięki temu pozwolisz mięśnią na powiększanie się.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
To ja bym zaczął od tych 2500 kcal i tak potrzymał przez 2 tygodnie obserwując co się będzie działo. Jeśli nie będzie podlewało tłuszczem i jednocześnie nie będzie przyrostu obwodów/wagi - to bym dokładał po 100 kcal co 2 tygodnie.

No i niestety potrzebny jest trening. W podwieszonych tematach znajdziesz go na przykład w propozycjach do biblioteczki działu. No i jeszcze kwestia sprzętu. przydałyby się regulowane sztangielki albo sztanga. Byłoby o wiele łatwiej trenować.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Zle zrodla bialka i tluszczy i wegli.Zyjesz na watpliwej jakosci nabiale, tluszczach ze slonecznika i znowu...nabialu. Nie jesz miesa, ryb, jajek, masla, oliwy, oleju kokosowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
Czyli jakbym dodala do diety jajka i chociazby jakis tunczyk w oleju i piers z kurczaka na obiad i przykladowo rybe na podwieczorek by bylo lepiej? masło jem oliwe dodaje do smazenia i do salatek jesli robie obiad.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
laura.ed
Czyli jakbym dodala do diety jajka i chociazby jakis tunczyk w oleju i piers z kurczaka na obiad i przykladowo rybe na podwieczorek by bylo lepiej? masło jem oliwe dodaje do smazenia i do salatek jesli robie obiad.

Jajka jak najbardziej.
Tuńczyk to marny wybór jeśli chodzi o ryby. Zwłaszcza w kiepskiej jakości oleju. Jest multum innych wartościowych ryb, makrela, śledzie, łosoś, pstrąg....
Kurczak jest ok, ale pierś to nie wszystko. Nie ograniczaj się tylko do jednego gatunku. Gdzie wołowina/wieprzowe itd??

Boisz się strasznie tego tłuszczu..

Wrzucaj miski regularnie to będziemy na bieżąco korygować.

Na początek zapraszam do lektury:
http://potreningu.pl/articles/1251/co-jedza-ladies-sfd




Zmieniony przez - prin w dniu 2015-11-12 13:24:57

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 243 Napisanych postów 23792 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 81252
piers z kurczaka smazona w panierce... hm.. 70 g ... 70 g miesa rozumiem.. a co z jajem, panierka i tluszczem, w ktorym smazylas? nie ufaj "gotowcom".. wpisuj zawsze kazdy z zuytych produktow osobno.

slonecznik? zastap go pestkami z dyni, masz wystarczajaco omeg 6 w diecie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
okej postaram się dziś ułożyć taką diete aby było wszystko zawarte i dam wam do sprawdzenia :) myślę aby na początku zacząć od około 2600 kcal i stopniowo dodawac kcal. Gorzej z tym że cieżko mi zawsze taką diete zaczynac bo nie dam rady tyle jeść jak wczesniej omijalam niektore posiłki bo to czasu nie było a to zajęcia itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Jaki trening planujesz 3xtyg? Co to ma być? Jaka intensywność?
Aktywność fizyczna wpływa na podaż kalorii. Jak spalisz na treningu to nic Ci nie przybędzie.

Wrzucaj jadłospis dzień wcześniej to będziesz miała szansę wtedy ewentualnie coś pozmieniać.

+ aktualne zdjęcia

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
3x lub 4x w tygodniu planuje cwiczyć ze swoim ciężarkami z fitness blender na youtube ćwiczenia od 36 min wzwyż.. 2 lata temu cwiczylam to super mi się pupa uniosła i uda były na pewno o wiele grubsze a brzuch lekko wyrzeźbiony. Aktualnie jako biedna studentka nie mam możliwości iść na siłownie dopiero od stycznia, lutego bede w stanie wykupic karnet :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 347
przykladowo wklejam



chociaz chcę zacząć od troche lżejszych bo to nie co to kiedys ze bez problemu robilam godzine


Zmieniony przez - laura.ed w dniu 2015-11-12 17:49:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 779 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12820
Widziałabym to na początek 3xtydz i napewno nie mniej niż 2500kcal z dobrego jedzenia

Musisz podnosić spore sztangi by mieć spore sukcesy. Jak podnosisz małe, masz małe.


When life throws me lemons… I make lemonade!

DT: http://www.sfd.pl/DT_prin__eat,_train_&_gain-t1072009-s38.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Me and my doms

Następny temat

MASA MIESNIOWA - NOGI TYŁEK (PUPA)

WHEY premium