SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marzenia się spełniają ---> redukcja Migueliny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
Witam, jestem nowa na forum, chociaż czytam je już bardzo długo. Przeczytałam bardzo dużo tematów, jednak ciągle czuję się trochę zagubiona, dlatego proszę o pomoc doświadczone osoby. Wiem mniej więcej jak ułożyć sobie dietę, jednak problem mam z ćwiczeniami. Od małego jestem przy kości, jednak zawsze byłam aktywna. Od 3 lat ćwiczę intensywnie, jednak są to różne aerobiki i inne rzeczy tego typu na dvd. Od roku ćwiczę z insanity, być może słyszeliście o tym. Są to podobno najcięższe ćwiczenia jakie wyszły na dvd, rzeczywiście dają wycisk:) Co do jedzenia-jest różnie. Nie jem dużo słodyczy, chipsów w ogóle, no ale gdy jest jakaś uroczystość rodzinna, to niestety przeginam ze słodkościami...potem wyrzuty sumienia, jak to zwykle bywa, postanowienie poprawy, lecz niestety nie udaje się:/ Nie no czasami widać poprawę. Na co dzień mam problem z jedzeniem w szkole, jem niedużo, a jak przychodzę do domu, to niestety jem za dużo. Mój problem głównie polega na tym, że się przejadam. Nie potrafię skończyć jedzenia na 1 talerzu, zawsze są dokładki. Wiem, że muszę z tym skończyć.
Od małego się odchudzam, niestety z miernym skutkiem, jak nie beznadziejnym. Stosowałam różne diety od 1000 kcal po south beach itp. Na tej właśnie schudłam najwięcej, bo ok 8 kg w niecałe 2 miesiące. Jadłam głównie serki wiejskie, jajka i warzywa, zero węglowodanów, bo takie były zasady..... Potem oczywiście kosmiczny efekt jojo, początki bulimii, bo jak się nażarłam jak świnia, to trzeba było się tego pozbyć.... To piekło trwało gdzieś do początku wakacji, potem poczytałam sfd, robiłam jakiś plan FBW, jadłam lepiej i schudłam z 4 kg. Od września 2010 r byłam na diecie dukana, samo mięso i serki naturalne. Schudłam oczywiście, ale znowu jojo. Zepsułam wszystko przez te diety, najbardziej przeszkadzają mi rozstępy, których pełno jest na rękach, biodrach, piersiach i nogach po wewnętrznej stronie kolan(nie wiem jak to się nazywa). Czuję się okropnie, jestem załamana swoim wyglądem, cóż to wszystko przez moją głupotę. Do tego od małego mam duże pajączki na nogach, jeden wystaje, boję się, że to może być żylak.... Od października do kwietnia systematycznie tyłam. Teraz staram się, ale z różnym skutkiem. Dlatego postanowiłam się zarejestrować i poprosić o pomoc.
Dietę będę starała się sumiennie przestrzegać, chociaż wiem, że będzie ciężko, jednak na początek zrobię przygotowanie do redukcji. Myślę, że potrwa z 2 tygodnie. Stopniowo wykluczę słodycze, potem zmniejszę do minimum pieczywo, chociaż zawsze jem pełnoziarniste, ale przyznam się mam do niego słabość. Zrezygnuję ze śmietany na rzecz jogurtów, zero sosów ze słoika, fixów, białego makaronu i ryżu. Potem przejdę do redukcji właściwej, do tego czasu jeszcze raz przestudiuję wszystkie artykuły.
Mam problem z treningiem. Niestety nie mam kasy na siłownię, może w czerwcu będzie lepiej. Na 100% we wrześniu będę chodzić, wiem strasznie długoo...:) Na razie myślałam nad FBW właśnie i HIITem. Zacznę też inny trening z serii insanity, bo jak czytałam jest to max interval sports training. Bazuje na treningu z różnych sportów, głównie z footbollu amerykańskiego i siatkówki. Daje niezły wycisk. Do tego dołączę rower min 2 razy w tygodniu. Planuję też zacząć biegać wieczorem. Mógłby mi ktoś ułożyć trening FBW. Mam w domu na zbuciu ekspander, skakankę(może być na rozgrzewkę), nie mam ciężarków, ale trzeba sobie jakoś radzić dlatego mam butelki 1,5 l Jak mam rozłożyć treningi tak, żeby było dobrze? Czy do czasu redukcji właściwej mam ćwiczyć FBW i HIIT czy coś innego, dopiero zacząć za 2 tygodnie? Przepraszam za tyle pytań, ale na prawdę potrzebuję pomocy.
Oj się rozpisałam.... jednak chciałam mieć czyste sumienie, o ile po takim czymś można mieć...


Wiek : 18
Waga : 77
Wzrost : 170
Obwód w biuście : 102,5
Obwód pod biustem :
Obwód talii w najwęższym miejscu : 80!
Obwód na wysokości pępka :
Obwód bioder : 110 ! Boże!!
Obwód uda : 58
Obwód łydki : 42,5
W którym miejscu najszybciej tyjesz : nie skłamię, jeżeli powiem, że wszędzie. Najszybciej czuję brzuch, twarz, ręce, nogi i łydki.
W którym miejscu najszybciej chudniesz : sama nie wiem, chyba twarz
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) codziennie lub 6x w tygodniu - aerobik, insanity, rower, jakieś głupotki z podnoszeniem ciężarów i wymachami nóg, czasami tae bo z Billym Blanksem
Co lubisz jeść na śniadanie: chleb z jajkami, owsianka z owocami suszonymi, jakiś owoc
Co lubisz jeść na obiad :mięsko, ryż z warzywami, zupy warzywne
Co jako przekąskę : owoc, jogurt
Co jako deser : najlepiej ciasteczka...
Ograniczenia żywieniowe : wszystko, co przeszkadza schudnąć wykluczę z diety
Stan zdrowia : chyba dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : jazda na rowerze, aerobik, ćwiczenia siłowe, ćwiczenia dające duży wycisk
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : -
Stosowane wcześniej diety : south beach, dukan, 1000 kcal, koktajlowa, surowa.. ojj dużo...
Myślę, że napisałam wszystko co chciałam, a jeśli zapomniałam o czymś, to myślę, że eksperci i te piękne ekspertki mi pomogą(widziałam wasze zdjęcia, jesteście przepiękne:).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hej wrzuć jeszcze foty, na pewno się przydadzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
kurcze trochę wstyd dawać foty w samych majtach i biustonoszu, ale o tam, zaryzykuję;p
jak tylko znajdę to dodam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
nie wstyd wszystkie się tu roznegliżowałyśmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
Jutro zrobię zdjęcia i wrzucę, a teraz proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no jak na 18 lat to doświadczona jesteś kobieta

Widzisz jest taki problem z układaniem treningów, tak my to robimy ale laskom ktore tu sa, taka mała współpracą, cos za cos one daja z siebei swoja prace, swoje rozpiski, pokazują efekty, my w zamian układamy treningi podpowiadamy, szperamy w literaturze i kombinujemy. Nasza "zaplata" jest przyjemność z oglądania postepów innych

Ktoś wpada i pisze, ułóżcie mi trening, to troche nie tak.. za takie rzeczy sie płaci , to jest poswiecony czas. Jak tylko na tym ci zalezy to nie ma sprawy na forum funkcjonuja ludzie co oferuja takie uslugi, rowniez zostal stworzony specjalny dzial gdzie uklada sie i treningi i diety za oplata, wlasnei dla tych co tylko tyle potrzebuja.

Na tym forum można znalezc duzo rzeczy starczy poszperac, mam w swoim podpisie
trening do domu z piłką.

ale osobiscie po przeczytaniu tego co napisałas mam jednak watpliwosci co do diety ktora teraz masz mimo, ze piszesz ze wiesz, ja tego nie czuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52
Rozumiem Cię. Wiem ile czasu zajmuje ułożenie treningu, a ja na prawdę czułam się winna prosząc o pomoc tak po prostu, nie dając nic od siebie. Chyba dlatego, że czułam się po prostu bardzo zdesperowana... Ale teraz jeszcze raz poszperam i spróbuję coś sama wykombinować, a potem napiszę do sprawdzenia. Co do diety, to ciągle czuję się niepewna o moją wiedzę i mam tak, że im więcej czytam, tym mniej wiem, ale to takie pierwsze wrażenie. Potem na pewno wszystko mi się ułoży. Teraz po prostu chcę tak jakby ogarnąć się :p Chodzi mi o to, że mam wielki problem z przejadaniem się i ciapaniem, regularne posiłki to też mój problem, dlatego teraz jakoś tak przygotuję się, psychicznie zresztą też.
A zdjęcia będą tylko nie wiem kiedy, bo aparatu aktualnie brak:)

Zmieniony przez - miguelina w dniu 2011-05-06 15:03:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Opieraj sie z dieta na wskazowkach z naszego dzilu, staramy sie je kierowac do kobiet by byly dla nich najdrowsze a inaczej , fakt ze bedziesz miala metlik w temacie.

Dawaj rozpiske i propozycje treningu pogadamy popoprawiamy
jak masz ochote pomozemy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na redukcję.

Następny temat

dzień dobry po raz drugi

WHEY premium