SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciąg

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 193 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1880
Witam. mam pytanie odnośnie MC, trochę może skomplikowane. Otóż sztanga wylatuje mi z rąk przy ostanich 2 powtorzeniach. Czy to oznacza ze ciezar jest za duzy? Przez to bardziej skupiam się na jej utrzymaniu niż na np. spięciu brzucha czyli prawidłowej w 100% technice. Zdolalbym zrobic tak jeszcze ze 2 powtorzenia ale wiem że nie ma sensu. I tu pytanie czy zmiejszyc ten ciezar? Nie czuje jakiegos duzego wysliku w plecach i one mi się nie męczą dlatego mam tu dylemat - zmiejszyc ciezar przy prawidlowej technice czy zostawic tak jak jest? Podobno plecy lubią ciężar dlatego też pytam. pozdro
Ps. kociego grzbietu nie robię.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Standard, po prostu puszcza Ci chwyt . Zmniejsz trochę ciężary i go wzmacniaj . W przyszłości można używać do ostatnich serii pasków na nadgarstki i problem wypadającej sztangi zniknie .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Dokładnie, załóż paski do ostatniej serii lub zainwestuj w magnezję

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Jak tylko chwyt wytrzyma to magnezja zdecydowanie lepszą opcją jest niż paski ale z braku laku..

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 193 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1880
Ok dzięki panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Możesz też spróbować chwytu zamkowego.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Tylko trzeba pamiętać że przy zamku na początku mogą nieco boleć kciuki. Trzeba się przyzwyczaić do tego chwytu nieco
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 323 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45098
Też miałem problem, że przy ostatnich powtórzeniach chwyt mi puszczał, szczególnej w lewej dłoni. Dobry człowiek na siłowni podpowiedział mi abym zawiesił się na 1 ręce na drążku i wytrzymał przez pewien czas i później zmiana ręki. Przyznam, że początku wydawało mi się to śmieszne, ale jak szybko spadłem tak szybko zmieniłem zdanie. Dołączyłem to do swojego treningu i powiem szczerze, pomogło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Swobodny zwis na drążku z dodatkowym obciążeniem czy trzymanie sztangi w dłoniach na czas to takie podstawowe narzędzia poprawiające chwyt.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje poczatki-pomozcie

Następny temat

Pomoc w planie treningowym

WHEY premium