SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Martwy ciąg, a szerokie biodra i talia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
Słyszałem, że wykonywanie martwego ciągu powoduje rozrost bioder i talii podobnie jak np wyciskanie leżąc na dużych ciężarach poszerza klatkę "rozpychając" kości, czy więc aby mieć sylwetkę jak fitness model należy zaprzestać wykonywania martwego i zastąpić go czymś wywołującym mniejszą presję na kości?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Każdy model fitness (jeżeli mówimy o tym samym, a nie o kościotrupie grającym w reklamie majtek), by zdobyć daną sylwetkę też ćwiczył i nie był to trening z różowymi sztangielkami.
"Rozpychając" kości? Nie ma takiego czegoś.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
no niestety nie wiem jak to nazwać, ale nie powiesz mi, że coś takiego nie występuje, chodzi o sam proces poszerzania się klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
To, że poszerza się klatka, to efekt rozrostu mięśni tej partii.
Powyżej wieku 21 lat u mężczyzn kości już nie rosną - nie wydłużają się w żadną ze stron, ani nie poszerzają.
Sama klatka piersiowa, jeśli chodzi o jej część kostno-chrzęstną, nie spłaszcza się ani nie rozszerza bo pociągiem po niej nie jeździsz.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jaki rozrost bioder,chłopie....

Ćwicz i nie zawracaj nam gitary takimi pytaniami.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Nie wymyślaj tylko zacznij trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3759
Nic nie wymyślam, usłyszałem to od kumpla, któremu powiedział to jego znajomy trener kulturystów i po prostu zadałem pytanie bo chciałem się dowiedzieć jaki pogląd mają na to inni, co w tym złego? od razu leci jakiś hejt, dostałem odpowiedź, dziękuję, właśnie robię swojego pull'a z MC na początku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

intensywnosc treningow

Następny temat

jaxub/ trening + budowanie masy

WHEY premium