SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Tomczuk - powiększamy obwody

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Cześć, postanowiłem założyć dziennik dla większej motywacji i ku pamięci. Nie mam czasu aby zapisywać w domu wszystkie postępy, a tutaj będę miał jak na dłoni i w każdym momencie będzie można wrócić pamięcią.

Niedawno zakończyłem swój "sezon startowy". Co prawda zrobiłem tylko 2 starty, ale za to konkretne i z sukcesami. Był to mój drugi sezon na poważnie. Jak na razie zaliczyłem 4 starty i na każdych plasowałem się na podium.

- marzec 2013 - 3 miejsce w kat. do 90kg na Debiutach w Ostrowi
- maj 2013 - 2 miejsce i v-ce mistrzostwo Polski na MP NAC w Lęborku kat. Man Body II
- kwiecień 2014 - 2 miejsce na Ogólnopolskich Mistrzostwach Śląska w kat do 90kg.
- kwiecień 2014 - 3 miejsce na Mistrzostwach Polski w Kielcach w kat. do 85kg.

Miałem robić przerwę od treningów i miski, ale wytrzymałem ledwie kilka dnia obżarstwa. Od poniedziałku leci czysta, ukierunkowana pod masę miska. Trening split siłowy.
Do poprawy mam w dalszym ciągu nogi - musze dorzucić do obwodu. Szczyty bicepsów bo w pozach tyłem nie ma ich zupełnie. No i kaptury, które zazwyczaj olewałem, coś tam jest, ale w stosunku do pleców są za małe. Na koniec grubość pleców, szerokość jakaś już jest wiec na razie skupiam się na tym co wyżej. Od przyszłego tygodnia nogi polecą 2x week. Kaptur będzie leciał cały czas 2 razy, do pleców i z barkami.

Miska w obecnej chwili:

1. 4 całe jaja, 100g owsianych, 40g whey nutrend, 30g rodzynek, 1 banan i jogurt jogobella itp.
2/3/4/5. 250kury, 50g ryżu/makaronu, warzywa, 10g lnianego
6. 50g kazeiny hi tec, 50g masła orzechowego

Dla odmiany w menu zamiast mięsa poleci czasem w 2 lub 3 posiłku ser twarogowy chudy z dżemem/miodem, czasami 250 woła.

Węgle dziś na niższym poziomie bo załatwiła mnie po startowa retencja. Co tydzień będę dorzucał do pieca ww. Na pewno będą ziemniaki, czasem frytki bez oleju.

Poniżej kilka fotek z ostatnich startów.













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
śląsk




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 118 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3380
Zapowiada się ciekawie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 201 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 161870
Bd zaglądał. Powodzenia w realizacji celów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Będe obserował, sylwetka konkret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Wczoraj dzień wolny od treningu, czasami trzeba się też regenerowąć

Wieczorem poleciał mały cheat... Miałem wykupionego grupona na pierogi, w sumie 48 różnego rodzaju pierożków Opędzlowałem ze 30 sztuk ok 19:00 i był to już mój ostatni wczoraj posiłek hehe.

Dziś rano poleciał fajny omlecik z 4 calych jajek, 100g płatków + garść mrozonych owoców. Wszystko polane polewą z wheya o smaku biszkopta... mniaaaam. Na koniec zagryzka bananem i do pracy!

Wieczorem będę trenował plecy i tricepsy.

Zmieniony przez - Manieczki8 w dniu 2014-05-08 09:01:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No w końcu morda moja się pokazujesz jak trzeba
Lecimy

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Mordy na razie nie pokażę bo wstyd Ale dziś coś strzele po plecach bo pompuje mnie masakrycznie i chyba tak wielki jak teraz to nie byłem nigdy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Fajnie tak, że węgli tyle co nic a pompa rozrywa Retencja ma czasami swoje plusy

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę śledził. gratulacje osiągów i mega sylwetki. Powodzenia życze i musze Cie następnym razem na zawodach złapać na bajerke..na debiutach odwagi brakowało haha:D:D Zdrowia i sukcesów!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Czekałem na ten dziennik od dłuższego czasu podziwam sylwetkę i życzę powodzenia ! Obyś wytrwał w prowadzeniu dziennika

pzdr.

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy trening, jakieś sugestie?

Następny temat

Oderint Dum Metuant DT-MATmajster

WHEY premium