SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Raczycki - Jesień 2020

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 429358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
jak to sie mówi wszystko z glową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
rutkow
jak to sie mówi wszystko z glową


No właśnie z tym sporo osób ma problem. Łącznie ze mną

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
obserwuje twoje social media wiec mam Cie tez pod kontrolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469895
Też miałem z tym problem, może jeszcze mam chociaż odpukac jeszcze w tym roku nic strasznego nie odwalilem typu maraton zarcia więcej niż dzień no i odkąd z Przemkiem działam raz mi się zdarzyło peknac i samemu sobie przydzielic czita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21393 Napisanych postów 30692 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869131
Odpokutowałeś potem więc luz Dokładnie jak piszecie - trzeba mieć umiar. Jak trzeba trzymać michę sztywno to się trzyma, ale lecieć tak cały rok? Bez sensu jak dla mnie. Wiem że np Luki takiego czegoś nie popiera, i dla niego dieta to dieta, no ale umówmy się - co zepsuje cheat raz na jakiś czas, czy taki lód kilka razy w tygodniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469895
No i taki mam plan na sezon, treningi miska etc wszystko będzie grane ale jak mnie najdzie na loda w gorący dzień po treningu czy tam w weekend zjeść jakiegoś burgera czy tam pizze to sobie nie odmowie i nie będę sobie nawet głowy zawracać że coś złego odwalilem bo takie zmartwianie się i szukanie potem ratunku po czicie nic dobrego nie wnosi po za tym mam trzydziestke w sierpniu więc na pewno będzie mały bal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Ty to i tak masz Mariusz konkretny test silnej woli przez wakacje Przechodząc codziennie koło tych dziesiątek budek z goframi, lodami, fast foodem i gdzie się nie obrócąc widząc setki ludków pakujących do ryja w te upalne dni tak pyszne lody, zagryzających słodkim goframi... To musi być nie lada wyzwanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2326 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41506
Ale weź też pod uwagę że widzi tych ludzi w strojach kąpielowych/bez koszulek a taki widok pozytywnie wplywa na trzymanie diety

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2385 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469895
Powiem tak przez cały sezon dobrze wyglądających ludzi w sensie ze widać że ćwiczą i jest jakaś forma (bo 70kg przy 180cm i krata na brzuchu się nie liczy) można sobie na palcach dwóch rąk zliczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7499 Napisanych postów 49493 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385406
dokladnie na plazy rzadkość ktoś dobrze porobiony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mateusz Górniak "KLASYK" - Ostatni rok juniorski.

Następny temat

Przygotowania do sezonu startowego 2017

WHEY premium