SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Pudzianowski - ciekawostki

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
Witam!
Artykuł daje w tym dziale ponieważ jest to wkońcu nasz najlepszy Strongman a ludzi tu siedzących powinno ciekawić to co tu porusze...

WSTĘP
Troche sie zastanawiałem zanim napisałem tego posta bo część informacji w nim zawartych nie była udostępniana w internecie, ani gdziekolwiek indziej... są to informacje nieoficjalne oczywiście, nie można wszystkiego traktować jako 100% prawda, ale większość ciekawostek tu opisanych napewno miała miejsce a niektóre pochodzą z faktycznych rozmów z Pudzianem... więc zaczynamy.. miłego czytania...

Źródła - gazety, telewizja i osoby które miały styczność z Pudzianem, zarówno pośrednio jak i bezpośrednio w tym ja

Mariusz Dominator Pudzianowski - ciekawostki

JAK TO JEST Z TĄ DIETĄ...
Mariusz w wywiadach wielokrotnie mówi o tym że nie stosuje żadnej diety, że je to na co ma ochote... oczywiście wywołało to zdziwienie i nie raz można było przeczytać o tym na różnego rodzaju forach i o masie Dominatora zbudowanej na barszczu z uszkami i schabowym.. ale czy naprawde człowiek który posiada tak dużą masę mięśniową może utrzymywać wage, jakość mięsnia i siłe nie stosując diety? otóż nie do końca tak jest... Mariusz faktycznie nie stosuje diety jako takiej sztywnej rozpisanej na kartce.. spożywa on natomiast intulicyjnie daną ilośc węglowodanów, białek i tłuszczy w danym posiłku... mając taki staż i wiedze można sobie pozwolić na takie działania... powoduje to że nie wpadamy w monotonie..


ŚWIĘTA RZECZ ŚWIĘTA
Pudzian mimo tego że ma swoje lata i dawno przestał chować sie mamie pod spódnice to nie wyobraża sobie świąt poza rodzinnym domem... wszystkie święta bożego narodzenia spędzał z rodzicami.. twierdzi że nikt nie gotuje jak mama... jego ulubione potrawy,w przygotowaniu których jak twierdzi mama nie ma sobie równych to bigos i schabowy... podczas świąt Pudzian pozwala sobie na chwile zapomnienia i zjada to na co ma ochote... nie zapominając jednak o treningu, który wykonuje nawet mimo tego szczególnego okresu

KOBIETY W ŻYCIU MARIUSZA
Dominator podkreśla że najważniejszą kobietą w jego życiu jest matka.. czy nie ma jednak innych kobiet? niedawno w jednej z gazet pojawił sie artykuł w którym obwieszczono że Pudzian szuka żony.. czy cierpi on jednak na taki brak powodzenia że musi szukać kobiet w taki sposób? oczywiście że nie... Mariusz wśród osób które go znają lub poznały kiedyś może wydawać sie kobieciarzem... nie raz był widywany w towarzystwie pieknych kobiet... jednak jak twierdzi jego mama: "mają one za długie paznokcie żeby sprzątać i gotować dla Mariusza"

NIE LUBI SIE CAŁOWAĆ
Podczas jednego z odcinków programu "Rozmowy w toku" którego gościem był dominator, prowadząca Ewa Drzyzga zadała naszemu mistrzowi pytanie jak to jest z tymi pocałunkami... Mariusz odpowiedział że nie lubi sie całować... zaskoczona prowadząca zapytała jak w takim razie radzi sobie w łóżku bez pocałunków... Pudzian bez namysłu odparł że od razu przechodzi do rzeczy

ALKOHOL A SPORT
Podczas pobytu w więzieniu Pudzian miał udostępnioną siłownie jako jeden z niewielu osadzonych...ten przywilej został mu jednak odebrany własnie przez alkohol.. Mariusz pełnił w więzieniu role bimbrownika pędząc potajemnie bimber.. kiedy wykryto całą sprawe przywilej chodzenia na siłownie został Pudzianowi odebrany...
czy jednak obecnie Mariusz daje sobie chwile oddechu i decyduje sie na odrobine alko? tak i potwierdzić to mogą osoby, które miały okazje widzieć go w dyskotekach... np po jednym z łódzkich pojedynków gigantów.. nie można jednak mówić że pije często i do upadłego

STERYDY
Oczywiste jest że sport zawodowy na takim poziomie nie istnieje bez sterydów... jednak jakie dawki stosują profesjonaliści? dawki są ogromne i wcale nie odbiegają bardzo od udostepnianych w internecie dawek kulturystów z czołówki... słyszałem pogłoski ze źródła zbliżonego do naszego mistrza że Mariusz na cyklu zjada około 16 tab metanabolu czyli około 80mg ed... o innych środkach nie bede wspominał bo informacje są nie potwierdzone poza tym byłoby to troche nie wporzadku... ta liczba miała tylko dawać ogólny obraz...

KONIEC
Mam nadzieje że udało mi sie was zaciekawić pewnymi sprawami i licze że nie zjedziecie mnie za ten art... jeszcze raz chce podkreślić że nie można tych informacji traktowac 100% prawdziwie.... licze na wasze podejście z dystansem...

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Przecież Pudzian to wiadomo, że kręcił z tym bossem i niby, że siedział za obronę nastolatka (takk)

Jakbyście poczytali wywiady sprzed kilku lat to mówił o innych przyczynach, a wogóle pierwsze info było takie, że za haracze.

Tak poszedł do więzienia za obronę kogoś i teraz tak spokojnie o tym mówi, jasne...

Kiedyś mówił tak:
"- Był taki przypadek, że dwóch, trzech chłopaków, bramkarzy, ze mną zaczęło - opisuje strongman sytuację wskutek której trafił za kratki

- Powiedziałem, że nie chcę się bić. No, ale jak sprowokowali bójkę, to nie po to mi mama jeść dawała, żeby ktoś mnie klepał po głowie. No więc to ja ich oklepałem. A że w Polsce jest takie prawo, że nie jest ważne kto zacznie, ale kto jest bardziej poszkodowany - a już wtedy trenowałem długo karate, trochę boksowałem, wyciskałem na siłowni i potrafiłem się bić - więc to oni dostali. Wystarczyło raz uderzyć i delikwent leżał - tłumaczy "Przeglądowi" Pudzian.
Jakie wnioski wyciągnął z więziennego epizodu? - Ten dwuletni pobyt nauczył mnie trzymania nerwów i emocji na wodzy. Tam siła się nie liczyła. Mógł przyjść gość na metr pięćdziesiąt, chucherko i jego słuchało się 200 chłopa - podsumowuje pobyt za kratkami sportowiec."

a teraz mówi tak:

"Będąc młodym chłopakiem Mariusz Pudzianowski trafił do więzienia na 19 miesięcy.

W Fakcie tłumaczy, że wszystko to z powodu chęci obrony 18-latka.

- Do aresztu śledczego wsadził mnie miejscowy boss. Jest człowiekiem bardzo bogatym, wpływowym i wyjątkowo brutalnym - opowiada. -Właśnie poszło o tę brutalność, bo nie mogłem patrzeć, jak się znęcał nad osiemnastoletnim chłopcem. Bił go, aż chłopak upadł, potem skopał leżącego i stanął mu butem na twarzy. Ta scena z butem wyprowadziła mnie z równowagi.

Pobity oprawca oskarżył Pudziana o napad i kradzież złotego łańcucha. Ten będąc w więzieniu czas wykorzystywał na treningi, a gdy wyszedł postanowił, że już nigdy więcej się nam nie znajdzie.

Wyjątek zrobił dla spotkania resocjalizacyjnego z więźniami."

A prawda jest taka, że napewno za darmo i za obronę niewinnego to prawie 2 lat to napewno nie siedział. I pierwsze info powtarzam, że było coś o ściąganiu haraczy

Zmieniony przez - greg 82 w dniu 2009-08-05 15:50:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2656
Ciekawe, ciekawe i podoba mi sie u Pudziana, ze wychodzi z zalozenia takiego, ze najpierw ciezki trening, a potem dieta i inne sprawy, zreszta kazdy prawdziwy sportowiec wie o co chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
to Pudzian był we więzieniu??

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
Smokealot tak pudzian byl w wiezieniu

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
za morderstwo

a to ile sterydów wbija to nie mamy o czym rozmawiac bo i tak nikt z nas tego nie wie, moze duzo a moze nawet wcale ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
to że wbija to pewne (przyznał sie nawet pośrednio w jednym z wyiadów w tv) ale to ile wbija i łyka to sprawa dyskusyjna bo nawet rozmawiając z nim nie mamy pewności czy mówi prawde

edit: Bialymis nie pisz że za morderstwo bo Ci uwierzą

Zmieniony przez - pudzian89 w dniu 2008-01-04 14:55:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
Pudzian89 w tą mete to ci nie uwierze Pudziana na bank jest stać na droższe sterydy a nie mete dla blokersów

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
widać że nie masz pojęcia o SAA.. oczywiste jest że nie bierze tylko mety i to nie jest kwestia ceny tylko działania danego środka.. poszukaj sobie cykli znanych kulturystów i zobacz że oni tez biorą metandienon oczywiście pod inną nazwą i to w wiekszych ilościach... meta działa bardzo szybko co pozwala na wypełnienie luki na początku cyklu zanim zaczną klepać inne środki, np długoestrowe testosterony... ale nie ten dział na takie gadanie...

Zmieniony przez - pudzian89 w dniu 2008-01-04 15:08:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
mnie to nie martwi że nie znam sie na sterydach ale i tak wydaje mi się że mety on nie szamie bo by mu już przecież wątrobe rozje*bało jakby tyle szamał

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
no a za co siedział i kiedy to bylo?
1

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
w młodości za pobicie... z tego co pamietam to tam gdzie mieszkał był jakiś powazny koleś który miał sporo wpływów i pewnego razu katował jakiegos bezbronnego chłopaka o ile dobrze pamiętam.. Pudzian obronił chłopaka i naklepał tamtemu.. koleś miał takie wpływy że nie było opcji żeby Mariusz nie poszedł garować..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mariusz Pudzianowski - Adam Małysz

Następny temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

WHEY premium