SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mariusz Żaba: MPJ 2015 str 34, Kłodzko 44

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
u mnie nachłonal zwłaszcza fatu

zobaczymy czy teraz po offie bedzie chłonał mięcho

Wolski dałbyś mi troche swoich predyspozycji do tego sportu to by pewno była petarda Pamiętam Cię chyba z bodyfactory jeszcze jak tam zaczynałes, a teraz to przepasc nieziemska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 538 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9893
Dobra nie pitol głupot :D nie mam genu do klatki więc nie chciałbyś moich predyspozycji :D do nogi też bym się doczepil bo przysrodkowy słaby , a na plecach dalej brakuje grubości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Marian, to ze końcówkę redu robiłeś na facie bliskim zeru widziałem, ale generalnie od jakiego rozkładu makro zaczynasz w tym roku? Tez redukcja na wysokich węglach i niskim facie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
tak teraz też niski fat

chyba 3-4 lata z rzędu redu leci na niskich tłuszczaqch i zawsze wychodzi, wiec mma nadzieje z ei teraz sie sprawdzi...

obecnie mam:

DT: b280g, w:400 t:50

DNT tak smao tylko wegle 300g

i białko liczone ze wszytskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Idealnie :) :) :)
Dzięki wielkie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
dobra cos skrobnę

od poniedziałku powoli zaczynam się rokzrecac, ale samopoczucie ten tydzien srednie, mam nadzieje ze od jutra juz bedzie bez żadnych komplikacji

bede trenował narazie splitem 5x tydzień, podział na 4 dni, ale jeden trening zawsze w tyg się powtórzy, potem przejde na podział klata+plecy, barki+łapy, nogi 2x week

Domsy mam kvrwa takie że to jakieś nie porozumienie, jak się zasiedze to cięzko mi nogami ruszac, a w srode jak sie obudziłem to po wtorkowej klacie myslałem że coś zerwałem bo tak cycki bolały, ale jednak to zakwas

micha trzymana

DT:

b:280g w:400g t:50g

DNT

tak smao tylko wegle 300g

wysoko zaczałem ale po offie miałem nadzieje ze jakiś rekomp pójdzie, ale poki co chyab się na to nie zanosci bo waga na plus
nie ma jeszcze tego nabicia ale mysle że powoli sie to zacznie wkrecac, bo w sumie poki co kreatyna zaplikowana 3 razy wiec jeszcze ma czas na wkręcenie xD

cardio zacząłem od 25min po siłowym
narazie będa to same aeroby ale mysle ze po 3-4tyg zaczne dodawac interwały



Prawdopodobnie po weekendzie majowym bedzie nowy dzienniek, żeby tego nie ciągnąc, więc dlatego poki co nie dawałem konkretnych wpisek
Ale to jeszcze zobacze bo być może że ten będe kontynuował,


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-04-30 09:38:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14673 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Jak będzie nowy dziennik to daj znać

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Siemka

Tutaj tylko teraz od czasu do czasu pisze bo jak wspominałem za niedługo bedzie nowy dziennik, no chyba ze ewerntualnie ten bede prowadził.

Po tyg raczej wiekszych zmian w wyglądzie nie ma, jedynie co wymiary wszystkie delikatnie na plus łącznie z pasem i wagą;d
A niby redukcja

Ten tydzien polece jeszcze rokład btw tak samo ale od kolejnego tyg pewno cos uwale wegli, chyba ze coś ruszy, ale wątpie bo z taka iloscią wegli to konczyłem przed offem;d

W niedziele poszła klata z tricem

1.dipsy
2.wyc. hantli skos
3.gilotyna
4.wyc, skos ujemny
5,rozpiętki

6 francuz łamaną
7. ściąganie drazka wyciągu górnego podchwytem
8. kick back hantlami

30min aerobów


Wczoraj plecy dodatkoow w dniu pleców robie po cwiczeniu na bok i tyl barków

1. wiosło podchwytem
2.podciąganie na drazku nachwyt (mega cięzko z tą wagą )
3,wiosłowanie nachwytem
4a. sciąganie drazka wyciągu górnego nachwytem
4b podchwytem
5.wiosłowanie hantlami na łąwce skośnej

6.odwrotne rozpiętki
7.unoszenie na boki stając w oparciu o ławkę

30min aerobów

Ogolnie to praktycznie codziennie z rana mnie głowa pobolewała tak do godziny 15-16 i na treningach był dyskomfort, przypuszczałem od czego to może być, ale dziś juz chyba wiem na 99% że od clenburexin z treca a tylko 1 tab, był czasy ze jadło sie po 4 i było ok, chyba się stażeje;d
Bo dziś rano nie dałem i zero dyskomfortu

Przykładowa micha w dt:

1. 5jajek, 5g oliwy
2.100g ryżu, 200g piersi
3.100g ryżu, 50g białka
4.100g owsa, 250ml białka jaj, 20g białka
5.100g ryżu, 200g piersi
6.75g owsa, 200g białek jaj, 150g twarogu, kakao


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-05-03 09:11:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Pas poszedł, bo Ci glikogenem nabiło mięśnie brzucha . Witaj wsród żywych

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

„JEST TAK JAK MÓWIĘ – SPRAWDZIŁEM TO NA SOBIE”!

Następny temat

Fitnessowa sylwetka a zaburzenia miesiączkowania: część 2

WHEY premium