SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Marihuana ...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1581
jak będziesz często jarał to masa ciała leci zresztą thc wypala mózg rozumiem czasem sobie zajarać, nawet coś "mocniejszego" można raz czy dwa ale bez przesady wszystko trzeba robić z głową, życie nie polega na używkach !

a gdybyśmy uciekli gdzie nikt nigdy nie był
zaczęli od początku już nie patrząc na potrzeby
by przebić ten mur chmur przebyć niebyt niemych
bzdur, przeżyć moc przeżyć tak aby przeżyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Coraz więcej durni tutaj zagląda. Pamiętaj, żeby srać raz w tyg bo inaczej masa leci w dół.

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-05-29 17:08:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Mam kilku kolegów co jarają i trochę mi mówili o tym jak się czują i w ogóle.
Mają po prostu wyj**ane. Trzeba zap*****lać, a on zanim się ruszy to innych zdążę zawołać do pomocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Potwierdzam słowa kotleta chociaż nie wiem ile oni palą (u mnie). Przymuleni że szok a dodać to tego multum fajek a więc częste kaszlanie to normalnie w wieku 16 lat nieboszczyki prawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Rajca, marihuana zamula, sam nie pale, ale tez mam znajomych ktrzy jaraja, w sumie, od czasu do czasu mozna, ale nie nagminnie.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 276 Wiek 109 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32897
Tak jak gothmori09 pisze, od czasu do czasu okazyjnie można ale bez przesady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Negatywnych skutków na kulturystkę marihunaen nie ma, przynajmniej nic nie stwierdzono, na pewno mniej szkodzi niż alko, bo na mięśnie zioło nie wpływa w ogóle.
Jedynie gdy zapalisz na trening nie będzie Ci się chciało iść bo najczęściej jest tak że robisz się leniwy, bez energii, aż nadto wyciszony.
Po zapaleniu także robi się straszny apetyt, można wchłonąć naprawdę duże ilości jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe. A ja mam kumpla, który paląc trawę raz na tydzień zapija ją aminokwasami w strachu przed katabolizmem. Pełen profesjonalizm.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli nie ma badań że nie wpływa negatywnie na budowanie masy to nie znaczy że tak nie jest. Jeżeli byś pokazał jakieś badanie które wykazało że mj nie ma jakiegokolwiek wpływu na mięśnie to wtedy byłby to jakikolwiek dowód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
ikis napisał: Albo do szpanu, ludzie lubią być fajni... w takim razie powiedz mi po co ćwiczysz na siłowni?? czy nie dla szpanu??.. bo chyba nie dla siebie.. bo takie gadanie jest śmieszne.. autorze tematu: zapalić można ale nie zaczęsto!! m nie wpływa źle na mięśnie ale osłabia organizm.. raz na dwa tygodnie jak zapalisz to nic się nie stanie byle nie częściej!! ale jeśli chodzi o inne używki jak alkohol to absolutnie NIE !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porecz stacjonarna+drązek MARBO

Następny temat

co to za muzyka? + ciekawy filmik :D

WHEY premium